شناسهٔ خبر: 25592847 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

درسی که مرد آمریکایی پس از توهین به زن مسلمان گرفت! +فیلم

فروشندگان یک کافه آمریکایی به مردی که زنی مسلمان را مورد اهانت قرار داده بود درسی بسیار جالب دادند.

صاحب‌خبر -

درسی که مرد آمریکایی پس از توهین به زن مسلمان گرفت! +فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، زن مسلمانی به نام "کاتلین" در کالیفرنیا با حجاب کامل و برقع بر صورتش پشت سر مردی در یک کافی شاپ ایستاده بود. آنها که هر دو در صف بودند تا نوبتشان برای خرید برسد ناگهان با یکدیگر وارد درگیری لفظی شدند.

مرد آمریکایی آغازگر این بحث بود که با توهین به زن محجبه موجب رنجش او شد. او برقعی که زن مسلمان برای حفظ حجابش بر صورت داشت را به سخره گرفت و با تمسخر بهاو گفت: آیا اکنون جشن هالوین است؟ و زن نیز در حالی که به شدت ناراحت شده بود علت مشکل شهروند آمریکایی با مسلمانان را جویا شد.

پس از اهانت های فراوان این مرد به زن مسلمان که تنها بخشی از آن را در فیلم زیر خواهید دید، او برای انجام خریدش نزدیک فروشنده رفت اما با برخورد جالبی از سوی او مواجه شد.

فروشنده کافی شاپ به خاطر رفتار زننده این شهروند از ارائه خدمات به او امتناع کرد و سرانجام وی با دست خالی و خشم فراوان مجبور به ترک آنجا شد.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6535694/704415_8018063?width=400&height=300"></script></div>

بیشتر بخوانید:

اهانت جدید به مسلمانان هند/ جلوگیری از اقامه نماز جماعت +فیلم

روش عجیب یک مغازه‌دار نژادپرست در توهین به مسلمانان + عکس

انتهای پیام/

عاقبت دیدنی مرد آمریکایی پس از توهین به زن مسلمان

نظر شما