شناسهٔ خبر: 25590992 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

شیراز| تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی هتل‌های فارس در ماه مبارک رمضان

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به تخفیفات هتل‌های استان در مناسبت‌های ویژه گفت: ماه مبارک رمضان یکی از مناسبت‌هایی است که تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی در هتل‌ها اعمال می‌شود.

صاحب‌خبر -

حسن سیادتان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به تخفیفات هتل‌های استان در مناسبت‌های ویژه اظهار داشت: ماه مبارک رمضان یکی از مناسبت‌هایی است که تخفیف 10 تا 30 درصدی در هتل‌ها اعمال می‌شود و این تخفیف از ابتدای ماه مبارک تا پایان آن ادامه دارد. 

وی درباره حضور و اقامت گردشگران خارجی نیز گفت: بازه زمانی نیمه فروردین تا پایان اردیبهشت و اوایل خرداد ماه از ایام پیک سفر گردشگران خارجی است که تا تاریخ 28 اردیبهشت ماه حدود 54 درصد از ظرفیت هتل‌های فارس اشغال شد. 

سیادتان با بیان اینکه این میزان رزور نسبت به سال گذشته در وضعیت یکسانی قرار دارد، بیان کرد: ارزان بودن سفر به ایران یکی از دلایل اصلی افزایش سفر گردشگران خارجی به استان‌های گردشگرپذیر از جمله استان فارس است البته امسال به دلیل تقارن با ماه رمضان برخی از گروه‌های خارجی سفر خود را کنسل کردند. 

رئیس جامعه هتلداران استان فارس درباره تاثیر شرایط کنونی برجام بر صنعت گردشگری افزود:  دوره بعدی پیک سفر تورهای گردشگر خارجی در استان فارس اوایل مهرماه تا نیمه دی ماه است، باید در زمان خودش درباره میزان تاثیر این موضوع بر سفر گردشگران خارجی صحبت کرد و در حال حاضر قضاوت راجع به این مسئله زود است. 

انتهای پیام/ش

نظر شما