شناسهٔ خبر: 25589790 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

بعد از نمازجمعه این هفته انجام می‌شود

تظاهرات خشم تهرانی‌ها علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی

نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نماز جمعه این هفته ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در محکومیت اقدام آمریکا درخصوص انتقال سفارت این کشور از «تل‌آویو» به «بیت‌المقدس» همراه و همگام سایر پایتخت‌های برخی از کشور‌های اسلامی راهپیمایی می‌کنند.

صاحب‌خبر -
خبرگزاری فارس: روزه داران تهرانی پس از نماز جمعه این هفته تظاهراتی در محکومیت انتقال سفارتخانه اسراییل به بیت المقدس برگزار خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نماز جمعه این هفته ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در محکومیت اقدام آمریکا درخصوص انتقال سفارت این کشور از «تل‌آویو» به «بیت‌المقدس» همراه و همگام سایر پایتخت‌های برخی از کشور‌های اسلامی راهپیمایی می‌کنند.

این راهپیمایی پس از اقامه نمازجمعه و هم زمان با دومین روز از ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و نمازگزاران جمعه تهران این اقدام غاصبانه آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم خواهند کرد.

برپایه این خبر، این تظاهرات در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل و شهادت مردم مظلوم فلسطین و محکومیت انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف جهان اسلام خواهد بود و مردم مومن تهران فریاد اعتراض به این جنایات سر خواهند داد.

همچنین روز جمعه پایتخت‌های برخی کشور‌های اسلامی شاهد خشم انقلابی ملت‌های آزاده و مسلمان خواهد بود و مردم مومن و انقلابی تهران نیز همگام با مسلمانان و آزادی خواهان جهان پس از نماز جمعه از دانشگاه تهران به سوی میدان انقلاب تظاهرات خواهند داشت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم روزه دار تهران دعوت کرد باشکوه هرچه تمام‌تر در این مراسم شرکت نموده و ضمن اظهار هم دردی با ملت فلسطین بر ادامه مبارزه تا آزادی قدس شریف تاکید کنند.

نظر شما