شناسهٔ خبر: 25588590 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه اطلاعات | لینک خبر

سوریه، حملات رژیم صهیونیستی را بی‌پاسخ نمی‌گذارد

صاحب‌خبر -
شیراز ـ خبرنگار اطلاعات: معاون آماد وزارت دفاع سوریه با اشاره به حملات اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه و پرتاب موشک به مناطقی از این کشور گفت: بدون تردید این حملات بی‌پاسخ نخواهد ماند و اقدام سوریه در مقابل این تحرکات به‌منزله دفاع از خود محسوب می‌شود.

سرلشکر علی سلیم در حاشیه بازدید از موزه دفاع مقدس فارس در شیراز با اشاره به این‌که مطلب که ایران نقش فعال و ارزشمندی در مبارزه با تروریسم و نیروهای تکفیری در سوریه ایفا می‌کند افزود: رابطه سوریه و ایران بسیار ماندگار است و رهبران ۲ کشور در مقابله با استکبار، موضع‌گیری‌های واحدی دارند و بدون‌شک این رابطه نقش موثری در تعیین روابط ایران و سوریه با سایر کشورهای جهان دارد.

وی اضافه کرد: ارتباط کنونی ایران و سوریه تداوم ارتباطی است که بین حافظ اسد و امام‌خمینی‌(ره) برقرار بود و همانگونه که حافظ اسد در انقلاب و دفاع مقدس در کنار مردم ایران ایستاد. در عصر کنونی امام‌ خامنه‌ای نیز در کنار بشار اسد و مردم سوریه ایستاده‌اند.

علی سلیم با تاکید بر این مطلب که ایران و سوریه در مقابله با تروریسم و استکبار در لشکری واحد ایستاده‌اند و حمایت ایران موجب آزاد‌شدن بسیاری از شهرهای سوریه شد، ضمن قدردانی از رهبر معظم انقلاب و ملت ایران خاطرنشان کرد: به فضل خدا و با همیاری ایران در این جنگ، سوریه موفق خواهد شد و این سرزمین به جایگاه پیشین خود بازخواهد گشت.

نظر شما