شناسهٔ خبر: 25583263 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

حجت الاسلام محمودی به مهر خبر داد؛

تظاهرات خشم تهرانی ها علیه آمریکا و اسراییل بعد از نماز جمعه

تهران- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: روزه داران تهرانی پس از نماز جمعه این هفته تظاهراتی در محکومیت انتقال سفارتخانه اسراییل به بیت المقدس برگزار خواهند کرد.

صاحب‌خبر -

حجت الاسلام سید محسن محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام آمریکا درخصوص انتقال سفارت این کشور از «تل‌آویو» به «بیت‌المقدس» راهپیمایی می کنند.

وی افزود: این راهپیمایی پس از اقامه نمازجمعه و هم زمان با دومین روز از ماه مبارک رمضان برگزار می شود و نمازگزاران جمعه تهران این اقدام غاصبانه آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم خواهند کرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد: این تظاهرات در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل و شهادت مردم مظلوم فلسطین و محکومیت انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف جهان اسلام خواهد بود و مردم مومن تهران فریاد اعتراض به این جنایات سر خواهند داد.

محمودی اضافه کرد: روز جمعه پایتخت های برخی کشورهای اسلامی شاهد خشم انقلابی ملت های آزاده و مسلمان خواهد بود و مردم مومن و انقلابی تهران نیز همگام با مسلمانان و آزادی خواهان جهان پس از نماز جمعه از دانشگاه تهران به سوی میدان انقلاب تظاهرات خواهند داشت.

وی از مردم روزه دار تهران خواست باشکوه هرچه تمام تر در این مراسم، ضمن اظهار هم دردی با ملت فلسطین بر ادامه مبارزه تا آزادی قدس شریف تاکید کنند.

نظر شما