شناسهٔ خبر: 25204927 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مازنی با اشاره به موضوع سپنتا نیکنام:

آقای روحانی، جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام فرصتی برای عمل به وعده‌هاست

نماینده مردم تهران با اشاره به موضوع سپنتام نیکنام با بیان اینکه پرونده این موضوع بر روی میز مجمع تشخیص مصلحت نظام است، خطاب به رییس‌جمهور، گفت: آقای روحانی جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام فرصتی برای عمل به وعده‌هاست.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام احمد مازنی نماینده مردم تهران در تذکر شفاهی جلسه امروز مجلس با اشاره به موضوع سپنتا نیکنام، گفت: ملت ایران مستحضر باشید پرونده مربوط به حقوق اقلیت‌ها و عضویت آقای سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد بر روی میز مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

وی افزود: تصمیمی که در گذشته در موضوعی اتخاذ شده، مایه وهن نظام جمهوری اسلامی ایران و مذهب تشیع بوده، اکنون چشم و گوش‌ها به تصمیم مجمع تشخیص مصلحت نظام دوخته شده است که با تدابیر حکیمانه حضرت امام و مقام معظم رهبری و آنچه در قانون اساسی آمده، این مجمع برای شکست بن‌بست‌ها ایجاد شده است.

مازنی تاکید کرد: ظرفیت و کارآمدی نظام در شکستن بن‌بست‌ها در گروی تصمیم اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام است. بارها دیده شده اعضای شورای نگهبان به موردی رای مثبت یا منفی دادند ولی اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام رای دیگری دادند. آقای لاریجانی بدانند چشم‌های زیادی به حضور تاثیرگذار ایشان در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام و دفاع ایشان از موضع مجلس دوخته شده است.

نماینده مردم تهران تاکید کرد: گفته می‌شود آقای روحانی در برخی جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام شرکت نمی‌کند. آقای روحانی بدانید این جلسه یک فرصتی است برای عمل به وعده‌ها و دفاع از حقوق شهروندی. پس از رحلت آیت‌الله هاشمی چشم‌ها به مدیریت و تدابیر آیت‌الله شاهرودی دوخته شد که ببیند چگونه با رهبری‌های مقام معظم رهبری امید را در جامعه ایران تقویت می‌کنیم.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

نظر شما