شناسهٔ خبر: 25196555 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

خرید اقساطی آنلاین بدون پیش پرداخت و چک!

صاحب‌خبر -

بهروز بودن و همگامی با تکنولوژی برای همه افراد لذتبخش است. این همگامی میتواند تکنولوژی مورد استفاده در موبایل و کنسول بازی باشد یا حتی ماشین ظرفشویی و مسواک برقی؛ اما امکان تهیه وسیله های بهروز برای همه افراد امکانپذیر نیست، زیرا رشد تورم از رشد درآمد بالاتر است و این یعنی قدرت خرید مردم پایین است. یک راه حل مناسب برای این شرایط اقتصادی، فروش اعتباری یا همان فروش اقساطی است که افراد براساس اعتبار خود امکان خرید پیدا میکنند. اما فروش اقساطی در ایران معضلات و مشکلات زیادی دارد از جمله:

خرید اقساطی آنلاین بدون پیش پرداخت و چک!


ارائه چک: چک و امکان تهیه آن یکی از مشکلات بازدارنده افراد از خرید اقساطی وسایل است، پس باید به دنبال روشی بود که بدون چک امکان خرید اقساطی را فراهم آورد.


پیشپرداخت اولیه: برای خرید اقساطی تمام وسایل حتماً باید پیشپرداخت داشته باشید، اما امکان پرداخت پیش قسط ممکن است برای برخی از افراد ممکن نباشد.


ضامن معتبر: برای برخورداری از خرید اقساطی احتیاج به یک ضامن معتبر دارید؛ اما یافتن فردی که بتواند شرایط ضمانت رابرایتان فراهم کند کار مشکلی به نظر میرسد.


حضور فیزیکی: برای خرید اقساطی وسایل لازم است در محل خرید حضور داشته باشید. اما با مشغلههای زیاد این روزها، اینکه افراد بخواهند برای خرید هر وسیله به محل فروش آن مراجعه کنند کمی مشکل خواهد بود و همچنین از آنجاییکه بسیاری از افراد خرید آنلاین را مناسب تر می دانند باید راهی برای خرید اقساطی آنلاین وجود داشته باشد.


با وجود شرایط دشوار خرید اقساطی بسیاری از افراد از آن خودداری میکنند، اما همیشه راهی وجود دارد.


یک پیشنهاد عالی:


سایت ایران رنتر به عنوان اولین پلتفرم فروش اعتباری، با دارا بودن تنوع وسیعی از وسایل امکان یک خرید اقساطی لذت بخش را فراهم میکند. مزایای عالی خرید از این سایت، آن را به گزینهای عالی برای خرید وسایل در شرایط اقتصادی فعلی کرده است. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:


• عدم نیاز به ارائه چک
• عدم نیاز به پیش پرداخت
• عدم نیاز به ارائه ضامن معتبر
• عدم نیاز به حضور فیزیکی

و یک مزیت مهم دیگر آن است که شما می توانید وسیله انتخابی خود را بیمه کرده و با خیال راحت آن را مورد استفاده قرار دهید.


اگر شرایط فوقالعاده این سایت مشتاقتان کرده است، میتوانید به سایت ایران رنتر مراجعه کنید. تنوع وسیع وسایل موجود در این سایت شرایط ایدهآلی را برای خرید اقساطی به وجود آورده است. با انتخاب وسیله مورد نظر و تکمیل درخواست خرید اقساطی، کارشناسان این سایت با شما تماس گرفته و مراحل خرید را برایتان توضیح می دهند. بعد از انجام مراحل خرید که تماماً به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور شما انجام میشود، وسیله مورد نظر برایتان ارسال می گردد و شما صاحب آن خواهید بود.

 

نظر شما