شناسهٔ خبر: 25137008 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان:

پروژه‌های نیمه تمام باید واگذار شوند

زنجان-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان گفت: باید پروژه‌های نیمه تمام قابل واگذاری جهت اتمام، واگذار شود و در غیر این صورت نسبت به اتمام این پروژه‌ها طی سال جاری برنامه ریزی شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از استانداری زنجان؛ مهرداد سلطانی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان، ابراز کرد: این سطح از تخصیص‌های بودجه عمرانی، نمی‌تواند استان را به اهداف مورد نیاز برساند چرا که پروژه‌های نیمه تمام زیادی در استان وجود دارد که مبالغ چشمگیری از بودجه را می‌طلبند تا به اتمام رسیده و در خدمت مردم، قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از این پروژه‌ها بیش از ۱۰ سال است که نیمه تمام بوده و پیمانکارانشان، مطالبات انباشته‌ای دارند که باید نسبت به پرداخت آنها اقدام شود، خاطر نشان کرد: باید پروژه‌های نیمه تمام قابل واگذاری جهت اتمام، واگذار شده و در غیر این صورت، نسبت به تکمیل و اتمام این پروژه‌ها طی سالجاری و سال‌های آینده، برنامه ریزی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان با بیان اینکه استان زنجان به طور کلی در تحقق بودجه سال ۹۶ عملکرد مطلوبی داشت و بودجه بسیاری از بخش‌ها محقق  باید شد، گفت: باید به نقطه نظرات و تخصیص‌های مطلوب‌تری در حوزه امور عمرانی رسید تا استان از مشکلاتی که امروز گرفتار آن است، رها شود.

سلطانی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی، توجه داشته باشند که امسال نیز محدودیت‌های موجود در تعریف پروژه‌ها در سال ۹۶ تکرار خواهد شد، تصریح کرد: باید با در نظر گرفتن این نکته، روش‌هایی اتخاذ شود تا مسیر موجود به مسیری همگرا و به سمت جمع کردن پروژه‌ها سوق داده شود تا پروژه‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن، تکمیل و جهت بهره برداری در خدمت مردم قرار گیرند.

نظر شما