شناسهٔ خبر: 25058610 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

فرهاد رهبر: برنامه‌های عملیاتی دانشگاه آزاد باید جامع باشد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه‌های عملیاتی معاونت‌های دانشگاه آزاد باید جامع و با در نظر گرفتن تمامی استراتژی‌های دانشگاه باشد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در دیدار با محسن نفر معاون علوم پزشکی دانشگاه و مدیران کل این حوزه با تأکید بر اینکه باید نسبت به جذب اعضای هیئت علمی پژوهشی برای بخش پزشکی اقدام کنیم،گفت: خوشبختانه این موضوع در پیش‌نویس آیین‌نامه جذب اعضای هیئت علمی پژوهشی در نظر گرفته شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه براساس سیاست‌های جدید این دانشگاه، برنامه‌های عملیاتی باید تبدیل به شاخص‌های کمی و کیفی و مستند شود، اظهار داشت: طرح‌ها و برنامه‌ها باید با توجه به سرمایه‌های انسانی، امکانات و اولویت‌ها اجرا شوند.

وی بر تدوین منشور اخلاقی پژوهش‌های پزشکی تأکید کرد و افزود: در کنار منشور اخلاقی، باید دارای سیستم‌های نظارتی نیز باشیم. فرآیندها باید به نحوی کوتاه و اصلاح شود تا کارها سریع‌تر و سهل‌تر انجام شود.

 فرهاد رهبر در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه تمامی معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی باید برنامه‌های خود را براساس زمان بندی‌های اعلام‌ شده پیش ببرند، بر اجرای برنامه‌های دانشگاه مطابق با جدول زمان‌بندی ارائه‌ شده تاکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پایان اظهار داشت: برنامه‌های عملیاتی معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی باید جامع، کامل و با در نظر گرفتن تمامی استراتژی‌های این دانشگاه تهیه، تدوین و در زمان‌بندی ارائه شده، اجرایی شود.

انتهای پیام/

نظر شما