شناسهٔ خبر: 25058358 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه دنیای اقتصاد | لینک خبر

تاج: ستاره‌های فوتبال ایران به رئیس جمهور هم تعلق دارد

تسنیم : رئیس فدراسیون فوتبال گفت: توفیقاتی که در فوتبال ایران به دست آمده حاصل پشتیبانی رئیس جمهوری، وزیر ورزش و جوانان و معاون اول رئیس جمهوری بوده است.

صاحب‌خبر -

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در دیدار نوروزی با حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان با تشکر از توجه آقای روحانی به رشته فوتبال و تیم ملی در فاصله کمتر از سه ماه به جام جهانی روسیه اظهار داشت: ستاره‌های فوتبال ایران به آقای روحانی هم تعلق دارد و توفیقاتی که برای فوتبال ایران به دست آمده حاصل پشتیبانی و توجه آقای روحانی، مسعود سلطانی‌فر و آقای جهانگیری بوده است.  

وی افزود : حضور در جام جهانی یک اتفاق خوب ملی است و اگر امروز فوتبال ایران در این جایگاه موفق و مورد توجه قرار گرفته، نتیجه همراهی و کمک مربیان، هیئت‌ها، رسانه‌ها، پیشکسوتان و حتی منتقدان محترم و دلسوز است و ما دست همه یاری‌کنندگان تیم ملی را به گرمی می‌فشاریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خاتمه تصریح کرد: مجموعه تیم ملی و فدراسیون فوتبال قدردان توجه مردم و علاقه‌مندان پرشمار فوتبال ملی هستند و ان‌شاءالله با قدرت و پشتیبانی کامل از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه حاضر خواهیم شد.

 

برچسب‌ها:

نظر شما