شناسهٔ خبر: 25054583 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: شما نیوز | لینک خبر

برگزاری هشتمین دورهمی فعالان نرم افزار‌های مذهبی +لینک ثبت‌نام

مدیر مرکز نرم افزار‌های تلفن همراه سازمان سراج از برگزاری هشتمین دورهمی فعالان نرم افزار‌های مذهبی خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش شمانیوز، مهدی عباسی مدیر مرکز نرم افزار‌های تلفن همراه سازمان سراج ضمن اشاره به برگزاری هشتمین دورهمی فعالان نرم افزار‌های مذهبی، گفت: این رویداد عصر چهارشنبه ۲۹ فروردین ماه سال جاری ساعت ۱۷ در کافه کراسه تهران به آدرس خیابان آذر، خیابان پورسینا برگزار خواهد شد.

عباسی درباره جزئیات دورهمی فعالان نرم افزار‌های مذهبی گفت: در این برنامه که به همت سازمان فضای مجازی سراج تدارک دیده شده است، مهندس قطبی مدیر موسسه «شمیم سافت» به عنوان میهمان ویژه حضور و ضمن ارائه توضیحاتی درباره فعالیت‌های شرکت تحت مالکیت خود، در فضایی صمیمانه پاسخگوی سوالات فعالان نرم افزاری خواهد بود.

وی به برخی از موفقیت‌های مدیر موسسه «شمیم سافت» اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین تولیدات این موسسه، «تقویم شمیم» است که در حال حاضر با بیش از یک میلیون کاربر فعالیت می‌کند و پاسخگوی نیاز آن‌ها است.

مدیر مرکز نرم افزار‌های تلفن همراه سازمان سراج اظهار داشت: حضور فعالان و علاقه‌مندان حوزه نرم‌افزار در این دورهمی بلامانع است، با این حال با توجه به محدودیت فضا، لازم است متقاضیان با مراجعه به آدرس اینترنتی http://bit.ly/۲qzyIVk نسبت به ثبت‌نام در این رویداد اقدام نمایند.

گفتنی است، هفتمین رویداد دورهمی فعالان نرم افزار‌های مذهبی نهم اسفندماه ۹۶ با استقبال قابل‌توجه فعالان این حوزه در کافه فیروزه تهران برگزار شد.

نظر شما