شناسهٔ خبر: 25052941 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

ایلام| مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی ایلام منصوب شد

با حضور جمعی از مسئولان کشوری و برخی مدیران و مسئولان استانی علی سایه میری تودیع و قدرت فیض‌اللهی به‌عنوان مدیرکل جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی ایلام معرفی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، پیش از ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه اداره کل امور اقتصادی و دارایی ایلام با حضور مشاور وزیر و مدیرکل امور استان‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی، معاون استاندار ایلام و جمعی از مدیران و مسئولان ایلام در سالن استانداری  برگزار شد.

قدرت فیض‌اللهی مدیرکل جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی ایلام ضمن تقدیر از زحمات مدیرکل سابق به برخی از برنامه‌های خود در روزهای آتی اشاره و بیان کرد: با توجه به اهمیت جغرافیایی و اقتصادی ایلام در سه حوزه سرمایه‌گذاری و کسب‌ و کار، تدوین سند راهبردی و نقشه جامع سرمایه‌گذاری و شناسایی و احصای استعدادهای سرمایه‌گذاری استان به تدوین برنامه پرداخته‌ام.

وی تشکیل کمیته کارشناسی در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری، تدوین و اجرای برنامه‌های نظارت و بازدید سرمایه‌گذار خارجی، شناسایی و احصاء قوانین دست و پاگیر حوزه سرمایه‌گذاری، تدوین بانک جامع از روند سرمایه‌گذاری‌های داخلی، تشکیل اتاق فکر محیط کسب‌ و کار، ارائه برنامه برای تحقق کامل پیش‌بینی درآمدهای استان و شناسایی درآمدهای جدید را از جمله این برنامه‌ها خواند.

فیض‌الهی با اشاره به تدوین برنامه برای جلوگیری از فرار مالیاتی گفت: تلاش می‌شود ردیف‌های ملی استانی که از معضلات استان است به استانی تبدیل شود.

انتهای پیام/ح

نظر شما