شناسهٔ خبر: 25048076 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

رضایی: ایران با قهرمانی در لیگ جهانی در تاریخ ماندگار می‌شود

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته گفت: ایران با قهرمانی در لیگ جهانی در تاریخ ماندگار می‌شود و امیدواریم با عملکرد خوب ملی پوشان و تشویق تماشاگران بتوانیم به این موفقیت برسیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک،‌ هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در مورد حضور تیم ایران در لیگ جهانی والیبال نشسته اظهار داشت: در رقابت‌های قهرمانی جهان، بازی‌های پارالمپیک، پاراآسیایی، قهرمانی آسیا و بین المللی، عنوان قهرمانی را کسب کرده‌ایم و قهرمانی در نخستین دوره رقابت‌های لیگ جهانی آلبوم موفقیت‌های والیبال نشسته را کامل می‌کند.

هادی رضایی ادامه داد: تیم‌های آمریکا، روسیه و بوسنی و هرزگوین بامداد امروز وارد ایران شدند و تیم‌های آلمان و اوکراین هم بامداد فردا به کشورمان می‌آیند و رقابت‌های لیگ جهانی نیز از روز پنج شنبه آغاز می‌شود.

وی افزود: تیم روسیه در مسابقات قهرمانی اروپا، موفق به شکست بوسنی شده و عنوان قهرمانی را کسب کرده است. عملکرد روسیه خوب بوده و حذف این تیم از بازی‌های پارالمپیک ریو به دلیل دوپینگ تاثیر عکس داشته و باعث شده با قدرت کار کرده و وارد این رقابت‌ها شوند. همانطور که در رقابت‌های قهرمانی اروپا در جایگاه نخست قرار گرفت.

مدیر تیم‌های ملی والیبال نشسته ادامه داد: روسیه پیش از رقابت‌های قهرمانی اروپا در ایران بازی دوستانه داشته است. آنها تیم خوبی هستند و در نخستین بازی به مصاف ایران می‌رود.

وی با اشاره به تیم بوسنی اظهار داشت: بوسنی برای انتقام شکست در فینال پارالمپیک ریو به ایران می‌آید. بنابراین روسیه و بوسنی تیم‌های قدرتمند این مسابقات در مقایسه با سه تیم دیگر هستند و دیدارهای زیبایی را خواهیم داشت.

رضایی تصریح کرد: بعد از لیگ جهانی، رقابت‌های قهرمانی جهان و بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا را در پیش داریم. در تیم ملی والیبال نشسته 18 ورزشکار آماده داریم که 12 نفرشان در لیگ جهانی شرکت می‌کنند و شش نفر دیگر بعد از لیگ جهانی به تیم ملی ملحق می شوند تا در نهایت 12 نفر برای رقابت‌های قهرمانی جهان هلند انتخاب شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ادامه داد: تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت کرده و عنوان قهرمانی این مسابقات و بازی‌های پارالمپیک و پارا آسیایی و مسابقات بین المللی را در کارنامه دارد و اگر عنوان قهرمانی لیگ جهانی را به ثبت برساند، آلبوم موفقیت هایش کامل می‌شود.

هادی رضایی در پایان گفت: ایران با قهرمانی در لیگ جهانی در تاریخ ماندگار می شود و امیدواریم با عملکرد خوب ملی پوشان و تشویق تماشاگران بتوانیم به این موفقیت دست یابیم. والیبال نشسته طرفداران خاص خودش را دارد و سعی می‌کنیم آنچه طرفداران می‌خواهند را انجام دهیم.

انتهای پیام/

نظر شما