شناسهٔ خبر: 25029495 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

قیمت و کیفیت کالاهای ایرانی باید متناسب با بازارهای جهانی باشند؛

فتاحی: تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی باید جهت استانداردسازی کالاهای ایرانی چاره‌اندیشی کنند

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: تلاش می کنیم تمامی نیازهای اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان را با خرید تولیدات کالاهای ایرانی، تامین کنیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرزاد فتاحی با اشاره به «حمایت از کالاهای ایرانی» اظهار داشت: حمایت از کالاهای ایرانی باعث رونق اشتغال در کشور و استان خواهد شد و می‌تواند نرخ بیکاری را کاهش دهد. مهم‌ترین راهکار دستیابی به پیام مقام معظم رهبری، اقدام عملی و مصرف تولیدات داخلی و کالای ایرانی است.

وی در ادامه افزود: با حمایت از کالای ورزشی ایرانی می‌توانیم گامی بلند در اقتصاد کشور برداریم و این میسر نخواهد شد مگر اینکه مردم هم در کنار دولت در این حرکت مهم، قدم بردارند. تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی باید جهت استاندارد سازی کالاهای ایرانی چاره اندیشی کنند تا قیمت و کیفیت کالاهای ساخت خود را متناسب با بازارهای جهانی، تعیین کنند.

کبریایی زاده گفت: تلاش می کنیم تمامی نیازهای اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان را با خرید تولیدات کالاهای ایرانی، تامین کنیم. برای اهتمام این موضوع اصحاب محترم رسانه، شخصیت‌های فرهنگی و ورزشی و.... باید برای معرفی کالای ایرانی در جامعه همکاری کنند.

نظر شما