شناسهٔ خبر: 25023186 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

بهشتی که داعش آرزوی آن را به گور خواهد برد! +فیلم

اگر مدافعان حرم نبودند اکنون داعش‌ کجا و وضعیت کشور عزیزمان چگونه بود؟ این سوالی است که در ادامه پاسخ آن را مشاهده می‌کنید.

صاحب‌خبر -

بهشتی که داعش آروزی آن را به گور خواهد برد!+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود اینکه عناصر گروه تروریستی داعش در طول این سالها برای دست درازی به حرم اسطوره مقامت و بردباری حضرت زینب(س) تمام نیروی خود را به کار گرفتند، کاری از پیش نبردند. راز اینکه هنوز حرم بانو مانند نگینی درخشان در خاک سوریه می‌درخشد و تروریستها رویای نزدیک شدن به آن را به گور بردند چه می تواند باشد جز شجاعت و غیرت دلاورمردانی که سر سپرده و جان بر کف در این راه قدم گذاشتند.

اگر مدافعان حرم نبودند امروز حرم حضرت زینب(س) که حرمت خاک سوریه و  قلب جامانده ایرانیان در آنجاست چه وضعیتی داشت؟ آیا ایران به همین شکل امن و امان بود؟

چشمانتان را ببندید و تنها یک لحظه ایران را بدون مدافعان حرم تصور کنید تا پاسخ تمام این سوال ها مقابل دیدگانتان ظاهر شود، به خاطر از خودگذشتگی آنهاست که امروز اینجا بهشت تروریست ها نیست؛ بهشتی که همیشه رویای تصرف آن را در سر داشته‌اند اما با کابوس مدافعان حرم از خواب پریشان بیدار شده‌اند.

اینجا بهشت داعش بود اگر...

در ادامه نماهنگی تامل برانگیز در این خصوص را مشاهده کنید.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script src="https://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6501594/7861691?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

نظر شما