شناسهٔ خبر: 24704400 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

پاسخ احسان علیخانی به کسانی که برنامه سال تحویلش را غمگین دانستند+فیلم

احسان علیخانی با انتشار فیلمی در صفحه اینستاگرام خود به انتقاد کسانی که ویژه برنامه تحویل سال را غمگین خوانده بودند واکنش نشان داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم ، چندی پیش سیروان خسروی خواننده پاپ کشورمان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درباره ویژه برنامه بهارنارنج که اجرای آن را احسان علیخانی بر عهده داشت نوشته بود: توى اینستاگرام چند فیلم از برنامه هاى لحظه سال نو دیدم که به شدت گریه‌دار و ناراحت‌کننده بود و هنوز از دیدنشون توى شوک هستم! واقعا رسیدن به شهرت و پول به چه قیمتى؟ غمگین کردن بهترین لحظه سال در ازاى چى؟ بازى با احساسات مردم و تظاهر تا کجا؟! بیاین سال جدید سعى کنیم بین انسانهاى واقعى و انسانهاى متظاهر تفاوت قائل شیم.

پس از انتشار این خبر احسان علیخانی پستی در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و پاسخ  انتقاد سیروان خسروی از برنامه تحویل سالش را داد.

احسان علیخانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

"سال باید تحویل میشد، با یک تفاوت و ملاحظه، تقدیرِ تقویمِ پایانِ سال، ٤ دقیقه مانده به تحویل سال را با شب شهادتِ امام هادی (ع) مقارن کرد و حالا قواعدِ تلویزیون برای مراعات فضا، در این لحظات گفتیم چه کنیم که فقط حرف‌های بی ثمر و تکراری نباشد، یاد شهروز افتادم، شهروزی که در آخرین روز فیلمبرداری مستند دیگری در زندان از کنارم گذشت و با همان لهجه آذری بهم گفت:١٢ سالِ زندانم و دخترم در مرکز بهزیستی زندگی میکند و کسی نیست که از شاکیانم رضایت بگیرد و حتی شماره تلفن مرکز بهزیستی را سالهاست گم کرده است و صدای دخترش را حتی نشنیده، با زحمت بسیار، و لطف کسی که اصرارش به گمنام بودن است تمام هماهنگى هاى لازم را جهتِ رضایت از شاکیان شروع کردیم و شهروز ٢٨ اسفند آزاد شد، چرا جلوی دوربین دخترش را دید؟! چون هزاران نفر دیگر شبیه شهروز چشم انتظارند و وظیفه رسانه و امثال من و تو، فریاد زدن برای کمک است، انعکاس دردِ مردم، که از هر کار دیگری برای آن لحظات سخت‌تر است از دعوت بی دلیل آدم‌ها و تکرارِ حرف‌های تکراری، کاشکی بودین و لرزیدن دست و پای شهروز و مبینا را پشت صحنه از خوشحالی میدیدین، دوست عزیزم، با دیدنِ ١ دقیقه ویدئو ٢ ساعت جشن و سرور را نادیده نگیر، من صدای مردم بودن، در هر فرصتی از دردِ مردم گفتن را دوست دارم، جمع کردن انبوهی از رفقای سلبریتی در یک قاب در کارنامه من در سال‌های گذشته بسیار است امسال هم میزبانشان بودم با افتخار، اما من تعهد هنرمند در هر بزنگاهی را نسبت به جامعه و مردم ستایش میکنم، بغض مهمانانِ من در لحظه دعای تحویل سال، اشک ذوق و معرفت بود برای عقد نو عروسمان و پدر دار شدن مبینا روبرویشان، اوجِ شادی برنامه من، جشن عقد دو زوج کرد سر پلِ ذهابی بود که زدیم و کوبیدیم برایشان، که بهنام، شادترین را برایشان خواند و ما جیغ خوشحالی میزدیم برای نو عروسی که پدر و مادرش در دنیا نبودند و اشک شوق میریخت،٢ ساعت زدیم، کوبیدیم، جیغ زدیم، خندیدیم، لحظاتی از شادیهایمان در برنامه در ویدئو بالا هست ٤ روزه دیگه همه فراموش میشود، قابِ مبینا کنارِ پدرش و حال خوبِ نو عروسانِ سر پلِ ذهابی، در بهارنارنج ابدیست.

شادی فقط لبخند من و تو در لحظه نیست، شادی میتواند خلق معجز‌های ساده و ماندگار در زندگی آدم‌های رنج کشیده باشد.

جامعه من درد زیاد دارد و انتخاب من بی تفاوتی به درد مردم نیست، تا جان دارم میگویم و نشان میدهم، بلکه شما هم معجزه‌ای کنی

در ضمن به لطف شما مردم مهربان، نزدیکِ یک میلیاردو ششصد میلیون تومان، پول در روز عید برای خرید تجهیزات پزشکی برای معلولین ذهنی و ارزاق مناطق محروم جمع آوری شد.
با احترام"

 

انتهای پیام/

نظر شما