شناسهٔ خبر: 24701541 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

پرویز مظلومی در گفت و گو با ایلنا:

بیماری مادرم اعصابم را به هم ریخت/ آرزو می‌کنم استقلال به فینال آسیا برود

پیشکسوت استقلال تهران امیدوار است آبی‌‎های تهرانی به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.

صاحب‌خبر -

سرمربی سابق استقلال تهران مدت‌هاست در فوتبال ایران فعالیت ندارد و دلیل آن را بیماری مادرش عنوان می‌کند. با پرویز مظلومی به بهانه فرا رسیدن سال جدید همکلام شدیم و در ادامه حرف‌های او را می‌خوانید:

سال 96 چطور بود؟

برای من خوش نگذشت. به هر حال بیماری مادرم اعصابم را به هم ریخت و از این بابت خیلی ناراحتم. کلکسیونی از اتفاقات تلخ را شاهد بودیم و در زلزله، سقوط هواپیما، کشتی سانچی و آتش گرفتن قطار بسیاری از هموطنان عزیزمان فوت شدند و همین سبب ناراحتی و اندوه است. امیدوارم هیچ زمان دیگری اینقدر تلخی را شاهد نباشیم و اتفاق جدید و شاد را به چشم ببینیم.

آروزی شما در سال 97؟

آرزو دارم مشکلات سال گذشته به سال جدید راه پیدا نکند و هموطنانم شاد باشند. آرزو می‌کنم استقلال در بازی‌های آسیایی موفق شود به فینال برسد. تنها آرزوی شخصی‌ام سلامتی مادرم است. او دلخوشی بزرگ زندگی من است و بیماری او سخت است. فکر نمی‌کنم با شرایط موجود سفر نوروزی داشته باشم.

قصد دارید دوباره به سرمربیگری ادامه بدهید؟

پیشنهاد داشتم اما حضورم در خارج از تهران ممکن نیست. با وضعیت مادرم فعلا سخت است به فوتبال برگردم و اگر مادرم بهتر شود کارم را دوباره شروع می‌کنم. قصد نداشتم جایی بروم و تیم‌های مدعی سقوط پیشنهاد می‌دهند.

عملکرد استقلال در سال 96 جطور بود؟ شاگردان شفر دربی برگشت را هم بردند.

این برد مبارک استقلال باشد اما بازی از نظر فنی بار زیادی نداشت. می‌گویند برانکو بد عمل کرده که به نظرمم در از انصاف است سرمربی که دو فصل متوالی قهرمانی رقم زده است را در یک بازی اینگونه مورد انتقاد قرار بدهند. استقلال به همراه شفر منظم شده و حساب شده عمل می‌کند.

بحث تمدید قرارداد شفر هم مطرح شده.

شفر جا افتاده و بسیار کمک حال استقلال بوده و انشاء الله عجله نکنند و طوری قرارداد ببندند که به نقع استقلال باشد. تیام هم بهترین خرید آبی‌ها بوده و روز به روز بهتر می‌شود. امیدواریم قهرمان جام حذفی باشد. استقلال باید دو سه مهره اش را تقویت کند و اگر امتیازهای اول فصل را از دست نمی‌داد می‌توانست قهرمان سال شود.

نظر شما