شناسهٔ خبر: 24693568 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایکنا | لینک خبر

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

حمایت از کالای ایرانی نسخه شفابخش اقتصاد کشور است

گروه سیاست و اقتصاد - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران درباره بیانات رهبر معظم انقلاب گفت: تنها راه برون رفت از مشکلات پیش رو اتکاء به اقتصاد درون‌زا و توجه ویژه به معقوله اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالا و سرمایه ایرانی است و می تواند به عنوان یک نسخه شفابخش در کشور مورد توجه قرار گیرد.

صاحب‌خبر -

 به گزارش ایکنا از مازندران و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام ناصرشکریان امیری  به مناسبت شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی گفت: شعار سال مقام معظم رهبری در جهت تقویت فعالیت‌های اقتصادی درون‌زا و یک استراتژی راهبردی در مقابله با تحریم‌های ظالمانه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران ضمن عرض تبریک فرا رسیدن عید نوروز سال 1397 و با اشاره به شعار سال مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال، اظهار کرد: بیانات نوروزی رهبر عظیم‌الشان انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله العالی ) و انتخاب شعار سال ایشان (حمایت از کالای ایرانی ) در جهت تقویت اقتصاد درون‌زا و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی پایه‌ریزی شده است.

 وی در ادامه با اشاره به انتخاب شعار سال رهبر گرانقدر انقلاب در سال‌های اخیر حول محور تولیدات داخلی و تکیه به بحث اقتصاد مقاومتی و درون‌زا افزود: بارها رهبرمعظم انقلاب در بیانات ارزشمند خود به مسئله تکیه به توان داخلی را مطرح فرمودند که این باید به عنوان یک استراتژی راهبردی از سوی همه آحاد مردم و مسؤولان مورد توجه قرار گیرد.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران حمایت از کالای ایرانی را مهم ترین اولویت برنامه‌های مسؤولان دانست و تصریح کرد: مهم‌ترین دغدغه امروز همه آحاد مردم و مسؤولان بحث اشتغال است و ایران اسلامی با این استراتژی مهم می‌تواند بسیاری از مشکلات اشتغال را در کشور رفع کند.

عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به تحریم‌های ظالمانه از سوی مستکبرین عالم علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و تاکید کرد: ایالات متحده بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با تحریم‌های ظالمانه در صدد ضربه‌زدن به جمهوری اسلامی است و تنها راه برون رفت از مشکلات پیش رو هم اتکاء به اقتصاد درون‌زا و توجه ویژه به معقوله اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالا و سرمایه ایرانی است و می تواند به عنوان یک نسخه شفابخش در کشور مورد توجه قرار گیرد.

استاد حوزه علمیه و دانشگاه ‌ای مازندران در بخش پایانی سخنان خود شعار سال حمایت از کالای ایرانی را بسیار مهم و راهبردی دانست و بیان کرد: بیانات ارزشمند نوروزی و ابتدای سال مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی باید نقشه راه مسؤولان و مردم در طول سال قرار گیرد و این بیانات باید در میدان عمل مورد استفاده قرار گیرد.

برچسب‌ها:

نظر شما