شناسهٔ خبر: 24691308 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

ساری|مادر شهید بواس: شهدا اهل دروغ و تجملات نبودند

مادر شهید بواس با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم برای دفاع از مرزهای سرزمینی آمدند، گفت: شهدا اهل دروغ و تجملات نبودند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی سپاه کربلای مازندران، زهرا دلیلی در حاشیه حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور با اشاره به اینکه سالروز شهادت فرزندش مصادف با اول ماه رجب شده است، اظهار داشت: حضور به مناطق عملیاتی توفیقی از جانب شهدا بوده است و به نیابت از شهدای دفاع مقدس در این مکان مقدس حاضر شدیم.

وی با اشاره به اینکه به همراه خانواده شهدای مدافع حرم، شهدای مدافع وطن و امنیت پا به مناطق عملیاتی جنوب گذاشتیم، افزود: حسین تک فرزند پسر خانواده بود و  زمانی که حسین نوجوان بود برای اولین بار سال 78 همراه با خانواده به منطقه عملیاتی جنوب کشور آمده بودیم.

مادر شهید بواس با بیان اینکه فرزندم در قسمت آماد و پشتیبانی سپاه فعالیت می‌کرد با یادآوری خاطره ای، تصریح کرد: حسین همیشه یک چفیه دور کمرش می بست. در اردوی راهیان نور یک روز ناهار زائران نان و حلوا شکری بود وشام کنسرو لوبیا، به حسین گفتم با این هوای گرم ،غذا مناسب زائران نیست. در جوابم گفت "هرکسی پول داره بفرما هتل". این اردو با کمک‌های مردمی راه افتاده و ما بودجه زیادی نداریم.

دلیلی به خصوصیات اخلاقی فرزند شهیدش پرداخت و افزود: پسرم با حجب و حیا بود. در مسئله نگاه به نامحرم بسیار مراقب بود و رعایت می‌کرد. احترام به پدر و مادر و مهربانی از ویژگی‌های رفتاری مهم پسرم بود.

این مادر از آخرین خداحافظی پسرش گفت و ادامه داد: حسین دو بار به سوریه اعزام شد. دفعه دومی که می خواست به سوریه برود خوابی دیده بود که خوابش را به شهید مدافع حرم حامد کوچکی زاده اهل گیلان گفت. حتی تاریخ و روز شهادتش را هم می‌دانست. حسین در تاریخ 21 فروردین سال 95 به شهادت رسید.

مادر شهیدمدافع حرم شهید حسین بواس اشاره ای به عملکرد مسئولان داشت و افزود: شهدا اهل دروغ و تجملات نبودند، مسئولان هم اهل خودسازی باشند و دروغ نگویند.

انتهای پیام/ش

نظر شما