شناسهٔ خبر: 24679954 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: نسیم | لینک خبر

موسوی‌لارگانی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

عملکرد مسئولان در قبال محقق شدن شعار سال ۹۶ کافی نبود

نماینده مردم فلاورجان گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری فرموده‌اند توجه می‌شد، اقتصاد ما اکنون جایگاه بسیار بالاتری داشت.

صاحب‌خبر -

سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره میزان تحقق شعار سال ۹۶ یعنی اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال، اظهار کرد: مقام معظم رهبری چندین سال است که شعار و مباحث سال را با توجه به اهمیت مسائل اقتصادی و به ویژه اقتصاد مقاومتی که تنها راه نجات کشور از تهدید و تحریم است، انتخاب می کنند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در راستای مطالبه گری اقتصاد مقاومتی و به جهت کاهش شعارزدگی و جلوگیری از برگزاری صرف همایش ها و جلساتی با موضوع اقتصاد مقاومتی که خروجی قابل توجهی نداشت، سال ۹۵ را به نام اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نام گذاری و موکدا در سخنرانی ها و بیانات متعددشان این اقدامات را خواستار شدند.

نماینده مردم فلاورجان تصریح کرد: متأسفانه شعار سال ۹۵ آنطور که باید و شاید در عمل اتفاق نیفتاد و بر این اساس رهبر معظم انقلاب سال ۹۶ را هم به نام سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال نام گذاری کردند.

موسوی لارگانی با تاکید بر اینکه همه وزارتخانه ها، سازمان ها و قوای سه گانه باید در راستای تحقق شدن شعار سال گام برمی داشتند، گفت: راه حل تمام مسائل و مشکلات اقتصادی کشورمان در این شعار نهفته است اما عملکرد مسئولان در قبال محقق شدن شعار سال کافی نبود.

نماینده مردم فلاورجان با بیان اینکه مسئولان در شعار دادن و ظاهر قضیه حرف اول را می زنند، اما در عمل نتیجه قابل قبولی حاصل نشد، افزود: دولت فقط شعار داد که در سال ۹۶ حدود ۷۰۰ هزار نفر را مشغول به کار کرده است، اما اینکه در کجا ایجاد شده و در چه زمینه ای مشغول به کار شده اند مشخص نیست.

وی خاطرنشان کرد: اگر به اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری فرموده اند توجه می شد، اقتصاد ما اکنون جایگاه بسیار بالاتری نسبت به امروز داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مسئولیت صحت اخبار ارائه شده به عهده منبع خبر بوده و این رسانه صرفاً رسالت اطلاع‌رسانی خود را در این رابطه انجام می‌دهد.

نظر شما