شناسهٔ خبر: 24645986 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایران آنلاین | لینک خبر

قتل زن 47 ساله رمزگشایی شد

مردی که همسرش را در حمام خانه شان خفه کرده بود پس از بررسی های کارشناسان در پزشکی قانونی روانی شناخته شد.

صاحب‌خبر -

ایران آنلاین / 27 اردیبهشت ماه سال جاری مردی با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد همسرش را در منزلشان به قتل رسانده است.

با اعلام این خبر، به سرعت تیمی از مأموران کلانتری 157 مسعودیه برای بررسی صحت و سقم موضوع به محل اعلام خبر در طبقه چهارم ساختمان چهار طبقه در منطقه مسعودیه اعزام شدند.

مأموران انتظامی پس از ورود به منزل با جسد زن 47 ساله‌ای داخل حمام و در حالیکه طناب پرده دور گردنش پیچیده شده بود، مواجه شدند.

دقایقی بعد این اتفاق به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام و قاضی محسن مدیرروستا بازپرس کشیک قتل پایتخت به همراه ماموران جنایی در صحنه جرم حاضر شدند.

سریعا تحقیقات از شوهر 50 ساله مقتول آغاز شد و وی در اظهاراتش به بازپرس گفت: 24 سال قبل با همسرم ازدواج کردم و دو دختر دارم، زمان وقوع قتل دخترانم مدرسه بودند.

این متهم ادامه داد: از زمانیکه با همسرم ازدواج کردم او داخل شکم من G.P.R.S گذاشته و هر جایی که می‌روم مرا ردزنی می کند و به همین دلیل از دست او ناراحت و با او درگیر شدم.

دعوای ما از داخل اتاق پذیرایی آغاز و به داخل حمام کشیده شد، من در حمام با طناب او را خفه کردم و بعد از قتل با پلیس تماس گرفتم.

همچنین تحقیقات اولیه نشان داد که متهم پرونده مدتهاست که اعتیاد به شیشه دارد.

با دستور بازپرس جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و بازپرس دستور داد تا وضعیت روحی و روانی قاتل در پزشکی قانونی بررسی شود که کارشناسان پزشکی قانونی پس از بررسی قاتل، اعلام کردند وی در هنگام ارتکاب جرم دارای جنون بوده است.

با اعلام نظر کارشناسان پزشکی قانونی، بازپرس پرونده دستور داد تا قاتل در یک بیمارستان روانی بستری شود اما این پایان ماجرا نبود و پدرزن قاتل به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کرد و به این ترتیب پرونده دوباره به پزشکی قانونی فرستاده شد تا متهم بار دیگر در کمیسیون پزشکی قانونی مورد بررسی قرار بگیرد.

امروز صبح بالاخره پزشکی قانونی گواهی خود را در مورد این قاتل به دادسرای جنایی فرستاد و متهم بار دیگر از سوی هیئت سه نفره پزشکی قانونی و تحت بررسی های دقیقتر روانی شناخته شد./ فارس

نظر شما