شناسهٔ خبر: 24615947 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: جهان | لینک خبر

فتنه ها یک به یک می آیند:

هجوم فتنه ها به یک انقلاب!

صاحب‌خبر -
به گزارش جهان نيوز؛ در غبار فتنه ها باید مجهز حرکت کرد! فتنه ها یک به یک می آیند:

1- نهال انقلاب هنوز جوان است و فتنه خود در نقاب یک آیت الله و مرجع نشان می دهد. مرجعی که خود را همطراز با امام امت می دانست ودر سر به دنبال خلعت رهبری امت را می پروراند، مرجعی که قرار بود با کودتای "نقاب" راهبری یک امت انقلابی را بدست گیرد!

2- یک روز عدم کفایت اویی که رئیس جمهور شد و به رای ملت خیانت نمود با روسری فرار را بر قرار ترجیح داد و عمله های او جنایتها در تیر سال 60 کردند!

3- روزی دیگر اویی که قائم مقام امام(ره) نام گرفته بود اما در ادامه اسیر نفوذیها شد و خط را گم کرد و نامه ای نوشت تا به زعم خود خواب را از چشمان امام امت و استاد خود برباید و سرانجام امام او را ساده لوح خطاب کرد و سپردن آینده انقلاب را به دست او به صلاح ندانست!

4- روزگاری دیگر حمله به خوابگاه دانشجویان را مستمسک خود قرار دادند تا آشوب و بلوا برپا کنند و چندصباحی از آن فضا متنعم شوند در فتنه 78 پیراهنی دروغین آغشته به رنگ خون بر دست می گیرند تا توسط آن پیراهن گذرنامه ای برای سر بر آخور کاخ سفید کردن باشد!
 
هجوم فتنه ها به یک انقلاب!/ فتنه جدید از عمامه های انگلیسی/ در غبار فتنه ها باید مجهز حرکت کرد!

5- بار دیگر دود فتنه ای به هوا خواست! خیمه این فتنه توسط جمعی از خواص جاخوش کرده در نظام مظلومِ مقتدر، به آتش ریخته شد! 8 ماه فتنه آشوب کردند؛نطام اسلامی را متقلب خطاب کردند و هر آنچه قانون نام داشت زیرپا نهادند!

6- هنوز یادها از فتنه 88 خالی نشده بود که در سالروز خاموش شدن آن فتنه، فتنه دیگر برپا شد! این بار شبکه های اجتماعی آتش لیار معرکه بودند و بهانه شان "اقتصاد" بود اما خیلی زود رنگ باخت و رخ اصلی خود را با حمله به مراکز قانون و آتش به پرچم مقدس کشورمان و تصاویر شهدا نشان داد!

7- آن فتنه تمام نشده بود که سبیل داران بی ریشه که به دروغ خود را عاشق مولای مظلومان عالم"علی(ع)" می خوانند شمشیر و چاقو به چهره ی مظلومان کشیدند! شهر را به آتش کشیدند و 4 دلار دیارمان را وحشی وار زیر چرخه های ماشین خود گرفتند و 4 دلاور را از کشور گرفتند! فتنه گلستان هفتم آخر قصه نبود!

هجوم فتنه ها به یک انقلاب!/ فتنه جدید از عمامه های انگلیسی/ در غبار فتنه ها باید مجهز حرکت کرد!

8- و فتنه جدید از عمامه های انگلیسی و تشیعی که کاخ الیزه آن را تقویت می کند رخ نشان داده است، فتنه ای که مرجعش از انگلیس ساپورت می شود! و هدفش تفرقه بین شیعه وسنی است!

فتنه های زیادی را این ملت با موفقیت پشت سر نهادند و فتنه گران را منزوی کردند اما فتنه تمام نشده است! تا انقلاب و آرمان جهادی هست، فتنه نیز هست! کفتارها خیز برداشته اند و ما دلخوش به کشتیبان زیرک و باتقوا و انقلابی خود هستیم!

کشتی انقلاب را ناخدایی باخدا، راهبر است. هدف کفتار زدن کشتی بان است و آنانی که از کشتی پیدا شدند آنانی بودند که به ناخدا اطمینان نداشتند و به زبان می گفتند ما با ناخداییم اما دل در گرو عافیت طلبی داشتند!

انقلابمان مدیون پابرهنه هاست و نه اشرافیتی که دل در گرو کدخدا دارد!

همه فتنه ها از عدم بصیرت و کوتاهی و فَشلی خواصی است که هم خود خسته ادامه راهند و هم دیگران را دلسرد و ناامید می کنند!

فتنه کاری به جایگاه ندارد که تو مرجع تقلیدی و یا فلان استاد دانشگاه و یا رزمنده جنگ و یا روزگاری خود سکاندار اجرایی بودی،فتنه بپا می شود تا من و تو ما نشویم و مسیر اصلی را گم کنیم! پس باید مراقب بود تا عاقبت بخیری نصیبمان گردد!

نظر شما