شناسهٔ خبر: 24605985 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

کاسادو: از حضور در ایران خوشحالم/ زن و مرد در ایران شانه به شانه هم در مسابقات شرکت می کنند+عکس

رئیس اتحادیه جهانی سه گانه با معاون استاندار اصفهان دیدار کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش سه گانه؛ ماریسول کاسادو ریاست اتحادیه جهانی ورزش سه گانه (ITU) و آلفردو سانچز معاون اجرایی وی که به اتفاق سردار صبور در اصفهان به سر می برند، در جلسه ای با شجاعی معاون استاندار اصفهان دیدار و گفت و گو نمودند. در این جلسه که در محل استانداری اصفهان برگزار شد، سلطان حسینی مدیرکل ورزش استان و رهنما رئیس هیئت سه گانه استان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این نشست شجاعی از حضور کاسادو در ایران تشکر و آرزو نمود که حضور ایشان نقطه عطفی برای رشد و جهش ورزش سه گانه کشورمان باشد. ایشان از سردار صبور به عنوان یکی از مدیران موفق ورزش کشور یاد نموده و از دعوت فدراسیون سه گانه ایران از خانم کاسادو تشکر و از سفر ریاست (ITU) به اصفهان ابراز خرسندی نمود.

در ادامه کاسادو با بیان ابراز خشنودی از دعوت وی به ایران گفت: حضور در این نشست در این بنای تاریخی و زیبا برای من افتخار بزرگی است.

وی در ادامه با ابراز خوشحالی از دیدن زیبایی های اصفهان از نزدیک با اشاره به این نکته که کم تر از 24 ساعت از حضور وی در اصفهان نمی گذرد، گفت: در همین مدت متوجه شدم که مردم گرایش بسیار خوبی به ورزش دارند و خوشحالم که می بینم مسئولان بخشی از خیابان های شهر را به مسیر مخصوص دوچرخه اختصاص داده اند که مردم هم به خوبی استقبال کرده و این بیانگر رشد فرهنگ ورزش در بین مردم این شهر است.

وی در ادامه درباره نقش سردار صبور در اتحادیه نیز گفت: آقای صبور علاوه بر این که نایب رئیس کنفدراسیون آسیا هستند، عضو کمیته اساسنامه اتحادیه جهانی ورزش سه گانه (ITU) نیز می باشند که از مهم ترین کمیته های اتحادیه است و وظیفه اش قانونگذاری برای کل اتحادیه ورزش سه گانه است.

کاسادو افزود: سردار صبور نقش بسیار مهمی در اتحادیه دارند و به خوبی به ما نشان دادند که در ایران زن و مرد شانه به شانه هم در مسابقات حاضر می شوند.

صبور نیز در این جلسه ضمن تشکر فراوان از شجاعی معاون استاندار به خاطر فراهم نمودن امکانات مناسب برای پذیرایی مطلوب از کاسادو در مدت اقامت ایشان در اصفهان و هم چنین تشکر از سفر کاسادو به ایران به زحمات وی در دوره 10 ساله ریاست ایشان در اتحادیه اشاره کرد و افزود: با انتخاب کاسادو به این سمت بخش ارتباط بین المللی و نمود عینی این ورزش در جهان بیشتر شده به طوری که امروزه ورزش سه گانه به عنوان دومین ورزش پربیننده جهان مطرح شده است. وی هم چنین از حمایت کاسادو از ورزش سه گانه و ورزشکاران ایرانی تشکر و قدردانی نمود.

 

انتهای پیام/س

 

 

نظر شما