شناسهٔ خبر: 24582016 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه مردم‌سالاری | لینک خبر

لیگ قهرمانان آسیا

الوصل امارات - پرسپولیس ایران؛ تراکتورسازی - الجزیره امارات

صاحب‌خبر -

تیم فوتبال پرسپولیس  میهمان تیم الوصل امارات است و در صورت پیروزی می‌توانند سال ۹۶ را با صدرنشینی در آسیا به پایان برسانند. به گزارش فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا در امارات به مصاف تیم الوصل می‌رود. تیمی‌بدون امتیاز که در رده آخر جدول گروه قرار دارد. به همین دلیل برخی تصور می‌کنند پرسپولیس مثل بازی رفت مقابل این تیم کار سختی پیش رو نداشته باشد که این تصور  درستی نیست.  الوصل در بازی رفت 5-6 بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت  و ممکن است آنها به این بازی برسند. در دیدار رفت الوصل در دقایق پایانی تیمی‌خطرناک نشان داد.
برانکو به خوبی می‌داند که برای صعود راحت و بی دردسر از گروه باید در این بازی پیروز شود. پرسپولیس در این مسابقه هم احتمالا با ترکیب بازی رفت تیمش را به میدان بفرستد.
علیرضا بیرانوند، جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، صادق محرمی، محمد انصاری، حسین ماهینی ، کمال کامیابی نیا، فرشاد احمدزاده ، وحید امیری، علی علیپور و سیامک نعمتی که البته احتمال دارد محسن مسلمان به جای سیامک نعمتی در این ترکیب قرار بگیرد. پرسپولیس می‌خواهد سال ۹۶ را با برد به پایان برساند و در اسیا هم مثل لیگ برتر صدرنشین باشد. الوصل فقط یک گل در سه بازی زده و ۵ گل خورده است با این حال در رده سوم جدول لیگ امارات است. در این گروه از مسابقات سه تیم ۶ امتیازی هستند و غفلت پرسپولیس در این مسابقه می‌تواند شرایط سختی را برای سرخپوشان به وجود بیاورد. تساوی السد و نسف قارشی می‌تواند بهترین خبر برای پرسپولیس در روز چهارشنبه ‌سوری باشد. البته شاگردان برانکو در صورت آتشبازی در امارات و کسب یک برد صدرنشین باقی خواهند  ماند.
برنامه مسابقات گروه C 
الوصل امارات - پرسپولیس ایران ساعت ۱۸:۴۵
السد قطر- نسف قارشی ازبکستان ساعت ۱۸:۴۵
جدول گروه C 
1- پرسپولیس ۶ امتیاز
2- السد ۶ امتیاز
3- نسف قارشی ازبکستان ۶ امتیاز
4- الوصل امارات بدون امتیاز
اما تیم فوتبال تراکتورسازی در آخرین بازی سال خود در لیگ قهرمانان آسیا میزبان تیم الجزیره امارات است.
تیم فوتبال تراکتورسازی هنوز در لیگ قهرمانان آسیا پیروز نشده و با تک امتیاز در رده آخر جدول گروه A است. با این حال قرمزپوشان تبریزی هنوز شانس صعود دارند البته آنها باید در آخرین مسابقه شان در سال 96 در آسیا پیروز شوند تا با 4 امتیاز به صعود امیدوار شوند. بازی در تبریز می‌تواند سرآغازی برای قرمزپوشانتبریزی در آسیا شود. تراکتورسازی در بازی رفت مقابل الجزیره بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت اما در گلزنی ناکام بود. شاگردان ساغلام هنوز در آسیا گلی نزده اند و این برای تیمی‌مثل تراکتورسازی آمار فاجعه باری محسوب می‌شود.
تراکتورسازی در صورت پیروزی مقابل الجزیره 4 امتیازی خواهد شد اما بعید است به رده اول یا دوم جدول برسد زیرا تفاضل گل این تیم منفی چهار است. این اولین بازی تراکتورسازی در تبریز است آن هم در حالیکه سه بازی در لیگ قهرمانان انجام داده است. حمایت هواداران پرشمار و پرشور می‌تواند قرمزپوشان تبریزی را به بازی تهاجمی‌بیش از گذشته مشتاق کند. تراکتورسازی می‌تواند در آخرین بازی سال به اولین برد آسیایی برسد. قطعا الجزیره حریف سرسختی خواهد بود و به راحتی تسلیم نمی‌شود. 
برنامه مسابقات گروه A
تراکتورسازی ایران - الجزیره امارات ساعت 16
الاهلی عربستان - الغرافه قطر  ساعت 20:45
جدول گروه A
1- الاهلی عربستان 7 امتیاز
2- الجزیره امارات 4 امتیاز
3- الغرافه قطر 4 امتیاز
4-  تراکتورسازی ایران یک امتیاز

برچسب‌ها:

نظر شما