شناسهٔ خبر: 24264144 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

هت‌تریک آقامعلم در برد

در سوی دیگر گسترش فولاد تبریز که توانسته بود با فیروز کریمی نتایج بهتری نسبت به اوایل فصل کسب کند، برای ششمین بازی پیاپی در رسیدن به پیروزی ناکام ماند و با ۳۰ امتیاز در رده هشتم ایستاد.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، 4 دیدار از بازی های هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال برگزار شد.

تیم‌های فوتبال گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) با قضاوت رضا کرمانشاهی در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف هم رفتند. این بازی با نتیجه سه بر صفر به سود شاگردان مجید جلالی در پیکان خاتمه یافت.

ماهان رحمانی در دقیقه ۳۰ با شوتی دقیق از پشت محوطه جریمه، دروازه فرناندو دخسوس را باز کرد و پیکان با پیروزی تک گله به رختکن رفتند. در نیمه دوم نیز مهدی مومنی موفق شد در دقیقه ۶۰ برای پیکان گلزنی کند. او از ضربه ایستگاهی دروازه گسترش فولاد را باز کرد.

در دقیقه ۸۹ بازی نیز مرتضی آقاخان کار را تمام کرد و سومین گل پیکان را به ثمر رساند.

پیکان تهران بعد از عدم نتیجه‌گیری در ۱۰ بازی، از دو بازی اخیر دوباره جان گرفته و امروز هم سومین برد پیاپی خود را کسب کرد و ۳۸ امتیازی شد و با گل زده بیشتر نسبت به فولاد خوزستان موقتا در رده سوم قرار گرفت.

اما در سوی دیگر گسترش فولاد تبریز که توانسته بود با فیروز کریمی نتایج بهتری نسبت به اوایل فصل کسب کند، برای ششمین بازی پیاپی در رسیدن به پیروزی ناکام ماند و با ۳۰ امتیاز در رده هشتم ایستاد.

نظر شما