شناسهٔ خبر: 24247200 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

تقدیر دادستان کل کشور از اقدام نیروی انتظامی

دادستان کل کشور با اشاره به حوادث خیابان پاسداران تهران، گفت: نیروی انتظامی این ناآرامی ها را خوب و تا حد قابل قبولی مدیریت کرد.

صاحب‌خبر -
حجت الاسلام محمد جعفر منتظری شامگاه چهارشنبه در فرودگاه بندرعباس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیروی انتظامی به عنوان متولی تامین امنیت کشور در جریان این نا آرامی ها با تدبیر و درایت عمل کرد.

وی با اشاره به شهادت 5 نفر از نیروهای انتظامی و بسیج در جریان این ناآرامی ها، افزود: متاسفانه عده ای که خود را وابسته به گروهی از دراویش می دانستند، اما در حقیقت افرادی بودند که از این پوشش استفاده کردند، موجب ایجاد این نا آرامی ها و مزاحمت برای مردم شدند.

حجت الاسلام منتظری با اشاره به برخی نگرانی های ایجاد شده در جامعه در پی این نا آرامی ها، گفت: دستگاه قضایی روز چهارشنبه (دیروز) نشست ویژه ای در این خصوص برگزار کرد و تصمیم های مناسبی گرفته شد.

دادستان کل کشور با اشاره به اهمیت حضور مردم در صحنه به منظور پیشگیری از ایجاد نا آرامی در جامعه که ریشه در خارج از کشور دارد، گفت: قوه قضاییه با قاطعیت و در چارچوب قوانین و مقررات کشور با متخلفان برخورد می کند.

حجت الاسلام منتظری تاکید کرد: به طور حتم دولت، قوه قضاییه و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی همواره در صحنه حاضر بوده و حفظ و حراست از امنیت مردم برای همه دستگاه ها و نهادها از اهمیت ویژه برخوردار است.

نظر شما