شناسهٔ خبر: 24226380 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

اظهارات نماینده مردم گناباد درباره دراویش

نماینده گناباد درباره اغتشاشات اخیر خیابان پاسداران و عدم ارتباط میان اغتشاشگران با ساکنان اصیل گناباد توضیحاتی را ارائه داد.

صاحب‌خبر -

اظهارات خواندنی نماینده مردم گناباد دراویش داعشیبه گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،حمید بنایی نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آشوب‌های روز گذشته عده‌ای دراویش در تهران، گفت:‌ هرگونه اغتشاش و آشوب و اعتراضی که خارج از مدار قانون باشد محکوم هست و من هم به عنوان نماینده مردم این اقدام ناپسند افرادی که اقدام به اغتشاش و شهید کردن تعدادی نیروی خدوم انتظامی کردند محکوم می‌کنم.

وی افزود: مردم گناباد مردمی هستند که در طول تاریخ انقلاب نشان دادند وفادار به نظام، انقلاب، امام و آرمان‌های رهبری و شهدا هستند و هم اکنون هم در کنار یکدیگر در کمال آرامش و آسایش زندگی می‌کنند. اگر در طول 4 دهه انقلاب اسلامی، صبغه گنابادی ها را نگاه کنید یک مورد اغتشاش و آشوب نداشتیم.

بنایی خاطرنشان کرد: با همه خشکسالی، وضعیت بی‌‌آبی، مهاجرت ، نزدیک 12 هزار دانشجو داریم و هیچ نسبتی بین افراد آشوب‌گر دو روز قبل از لحاظ جغرافیایی و کیش و آئین با مردم خوب و انقلابی گناباد وجود ندارد. از رسانه‌ها خواهش می‌کنم که پسوند گنابادی را برای این آشوبگران بکار نبرند. خانواده شهدا، علما و سایر اقشار گناباد در تماس با من از این مسئله ناراحت هستند که چرا پسوند گنابادی برای این فرقه بکار می‌رود.

اظهارات خواندنی نماینده مردم گناباد دراویش داعشی

نماینده گناباد با بیان اینکه گناباد شهر علامه بهلول گنابادی است که رهبر معظم انقلاب ایشان را شگفتی روزگار نامیدند، گفت: شهید کامیاب که در کنار آیت‌الله خامنه‌ای در دوران انقلاب همراه بود، شهید شوریده‌ و... افتخار ما هستند. ما مردم سختکوشی هستیم که با همه مشکلات در روز 22 بهمن حضوری بی‌نظیر داشتیم.

بیشتر بخوانید:قانون شکنی و وحشت پراکنی در شب عجیب خیابان پاسداران + فیلم

وی افزود:‌ برخورد با هرگونه آشوب و اغتشاش، حق حکومت است و هر اقلیت دینی و سیاسی هم اگر اعتراضی دارد باید از مدار قانون مطالبه‌شان را رسیدگی کنند. اردوکشی خیابانی و ریختن به خیابان و ایجاد رعب و وحشت قابل قبول نیست و جا دارد از نیروی انتظامی و مردمی که با درایت این مسئله را حل‌وفصل کردند تشکر کنم.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

نماینده گناباد: هیچ نسبتی بین آشوبگران تهران با «گناباد» نیست

نظر شما