شناسهٔ خبر: 24157284 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

بالگرد حامل وزیر کشور مکزیک حین بازدید از منطقه زلزله‌زده دچار سانحه شد

بالگرد حامل وزیر کشور مکزیک و فرماندار ایالت‌ اوآخاکا در حال بازدید از مناطق زلزله‌زده دچار سانحه شد.

صاحب‌خبر -

بالگرد حامل وزیر کشور مکزیک حین بازدید از منطقه زلزله‌زده دچار سانحه شدبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، منابع خبری در مکزیک اعلام کردند بالگرد حامل وزیر کشور مکزیک و فرماندار ایالت‌زلزله زده اوآخاکا در حال بازدید از مناطق زلزله زده دچار سانحه شده است. با این همه گزارش‌های اولیه از نجات وزیر کشور و فرماندار این ایالت در این سانحه حکایت دارد.

مقامات مکزیکی اعلام کردند در سانحه‌ای که برای بالگرد نظامی حامل وزیر کشور و فرماندار ایالت زلزله زده اوآخاکا حین بازدید از نواحی زلزله‌زده  مکزیک روی داد، دو تن کشته شدند ولی به دو مقام مکزیکی آسیبی وارد نشد.

بالگرد نظامی حامل وزیر کشور مکزیک حین تلاش برای فرود در منطقه‌ای زلزله زده دچار سانحه شد و بر اثر آن دوتن از افرادی که لحظه فرود بالگرد روی زمین بودند، جان خود را از دست دادند.

وزیر کشور مکزیک در مصاحبه با تلویزیون این کشور اعلام کرد وی و فرماندار ایالت اوآخاکا در این سانحه آسیب جدی ندیدند.

این مقامات در پی زلزله مهیب ۷/۲ ریشتری، برای بازدید از نواحی زلزله‌زده عازم منطقه بودند.

ساعاتی پیش زمین‌لرزه‌ای به شدت 7.2 ریشتر مناطق جنوب شرقی مکزیک را لرزاند. مرکز لرزه‌نگاری آمریکا کانون این زمین لرزه را ایالت اوخاکا نزدیک ساحل اقیانوس آرام اعلام کرده است. پس از این زمین‌لرزه، نگرانی جدی مکزیکی‌ها خطر وقوع پس لرزه‌ها است. 

در حال تکمیل...

وقوع سانحه برای بالگرد حامل وزیر کشور مکزیک 

نظر شما