شناسهٔ خبر: 24131536 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه جام جم | لینک خبر

علیرضا جهانبخش:

رویای بازی در بوندس‌لیگا را دارم

علیرضا جهانبخش، وینگر راست تیم ملی در آلکمار ماند و حضورش قطعا به موفقیت‌های این تیم کمک زیادی خواهد کرد. او در فصل جاری یکی از بهترین بازیکنان لیگ هلند بوده و اگر بتواند به همین شکل ادامه دهد، شانس این را خواهد داشت که در پایان فصل عنوان بهترین بازیکن فصل را به دست بیاورد.

صاحب‌خبر -

علیرضا جهانبخش اخیرا به خبرنگار ما گفت، دوست دارد در پایان فصل به لیگ دیگری برود و شانس بازی در باشگاههای دیگر را به دست بیاورد. او در تازه ترین صحبتهای خود میگوید: من اهداف و آرزوهایی را دارم. یکی از این رویاها بازی در بوندسلیگا است. واقعا رقابت در لیگ آلمان بسیار زیباست اما رفتن به لالیگای اسپانیا در اولویت است، چون هر بازیکنی آرزو دارد در اسپانیا بازی کند.

جهانبخش درباره جامجهانی روسیه که همراه ایران قرار است با تیمهای پرتغال، اسپانیا و مراکش بازی کند، توضیح میدهد: «بازی اول ما مقابل مراکش مهمترین بازی ما در جام جهانی است. کیروش، سرمربی این بازی را برای ما به مثابه فینال نامیده است. اگر ما بتوانیم در دیدار مقابل مراکش سه امتیاز بازی را بگیریم، میتوانیم به بازیهای بعدی امیدوار باشیم در غیر این صورت کارمان سخت میشود.»

نظر شما