شناسهٔ خبر: 24131504 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه جام جم | لینک خبر

پیروانی خیال پرسپولیسی‌ها را راحت کرد

مهندس جایی نمی‌رود

در روزهایی که محسن مسلمان به نیمکت پرسپولیس دوخته شده است، خیلی‌ها حرف از این می‌زنند که او در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود. آنها حتی مقصد او را هم مشخص و شایعه درست کرده‌اند که می‌رود پیش رفیق همیشگی‌اش، یعنی مهدی طارمی.

صاحب‌خبر -

با این حال به نظر میرسد مسلمان حتی اگر در پرسپولیس نیمکتنشین باشد باز هم در پایان فصل از این تیم جدا نمیشود. چند روز پیش در خبری عنوان کردیم افشین پیروانی از سوی گرشاسبی مامور شده تا مذاکرات با بازیکنانی را که قراردادشان رو به اتمام است، آغاز کند. او که ظاهرا این کار را انجام داده در پاسخ به این سوال که آیا مسلمان از پرسپولیس میرود یا نه گفته است: «تیم ما پرستاره است همه از خدایشان است در این باشگاه بازی کنند. باشگاه تمام بازیکنان را میخواهد و از لحاظ فنی به همه آنها نیاز داریم.»

اکثر بازیکنان را باشگاه پرسپولیس میخواهد حتی باشگاههای دیگر نیز بازیکنان را میخواهند بحث باشگاه داخلی نیست، چرا که باشگاههای خارجی هم آنها را میخواهند. بحث بازی نکردن او را از سرمربی باید سؤال کنید چون بحث فنی است من در این مورد ورود نمیکنم.» پیروانی در حالی این حرف را زده است که خبر دیگری به دست خبرنگار جامجم رسیده که خیال هواداران پرسپولیس از ماندن مهندس را راحت میکند. خبر این است که برانکو حدود دو هفته قبل، فهرست بازیکنانی را که باید با آنها تمدید قرارداد شود در اختیار باشگاه قرار داده که نام محسن مسلمان نیز در این فهرست دیده میشود. با این حساب قرار نیست و اصلا قرار نبوده که مسلمان از پرسپولیس برود و همه خبرهایی که در روزهای گذشته به گوش میرسیده شایعه است.»

نظر شما