شناسهٔ خبر: 24129114 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه:

ابعاد شخصیتی و فکری مقام معظم رهبری در جامعه تبیین شود

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یکی از نکاتی که باید در جامعه تبیین شود ابعاد شخصیتی و منظومه فکری مقام معظم رهبری می‌باشد چراکه دانستن این نکات برای تمام مردم ایران لازم و ضروری است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت‌الاسلام علی شیرازی امروز در همایش روایتگری جبهه مقاومت که در سالن اجتماعات مرکز فرهنگی آموزشی عمار برگزار شد، با اشاره به اینکه متاسفانه ابعاد وجودی مقام معظم رهبری برای مردم پنهان است، اظهار کرد: یکی از نکاتی که باید در جامعه تبیین شود ابعاد شخصیتی و منظومه فکری مقام معظم رهبری است چراکه دانستن این نکات برای تمام مردم ایران لازم و ضروری است.

وی از لزوم آگاهی نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری نسبت به شهدای جبهه مقاومت یاد کرد و گفت: مقام معظم رهبری قبل از اتمام جنگ لبنان در نامه‌ای به سید حسن نصرالله بشارت پیروزی حزب‌الله لبنان و تبدیل شدن آن‌ها به قدرت منطقه را داده بودند که این موضوع نشان از قدرت مدیریتی و میزان معرفت و ارتباط مقام معظم رهبری با خداوند دارد.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در جنگ ایران و عراق تمام کفر در برابر تمام حق ایستاده بودند، خاطرنشان کرد: آمریکا نسبت به سرنگونی داعش در سوریه و موصل آگاهی داشت و در نظر داشت با ورود نیروهای خود برگ برنده را در دست بگیرد ولی در جریان آزاد سازی موصل نیروهای حشدالشعبی کمک نیروهای آمریکایی را نپذیرفتند.

وی با اشاره به اینکه تجربه ثابت کرده است که آمریکا توانایی مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارد، تصریح کرد: امروزه تمام مردم عراق و سوریه می‌دانند که اگر جمهوری اسلامی ایران نبود و به کمک آن‌ها نمی‌آمد حکومت آن‌ها سقوط کرده و زیر سلطه آمریکا قرار می‌گرفت.

شیرازی با بیان اینکه بیش از نیمی از بودجه‌ای که در سوریه و عراق خرج کرده‌ایم را از حکومت آن‌ها گرفته‌ایم، یادآور شد: امروزه تمام اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان می‌گویند امن‌ترین کشور دنیا ایران است و این موضوع حاصل پیروزی در جبهه مقاومت است.

وی با اشاره به اینکه اگر رهنمودهای مقام معظم رهبری نبود امروز تروریست‌ها درون ایران مستقر بودند، ادامه داد: اگر جنگ نبود عزت امروزه نیز وجود نداشت؛ امروزه آمریکایی‌ها می‌گویند اگر جمهوری اسلامی ایران نبود آمریکا به تمام خواسته‌های خود می‌رسد.

انتهای پیام/ج/

نظر شما