شناسهٔ خبر: 24128336 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه آفرینش | لینک خبر

خبـــرنامه

صاحب‌خبر -

 حمله قطري ها به داور بازي استقلال-الريان

روزنامه الرايه قطر به شدت از داور سريلانکايي ديدار استقلال با الريان در ليگ قهرمانان آسيا انتقاد کرد.

تيم فوتبال استقلال تهران در اولين بازي خود در ليگ قهرمانان آسيا در دوحه ميهمان الريان بود که اين ديدار با نتيجه تساوي 2 بر 2 به پايان رسيد.روزنامه الرايه در گزارشي به ديلان پريرا، داور سريلانکايي بازي استقلال با الريان انتقاد شديدي کرد و نوشت: داور بازي بسيار ضعيف عمل کرد و ابتداي بازي تا پايان از خشونت هايي که بازيکنان استقلال عليه بازيکنان الريان به کار مي بردند، چشم پوشي مي‌کرد و اين کارش باعث عصبي شدن بازيکنان الريان مي شد. متاسفانه داور در اين بازي هيچ کارتي به بازيکن استقلال نشان نداد و با خشونت آنها همراه شد و باعث مصدوم شدن احمد ياسر و احمد عبدالمقصود شدند. در نهايت کارت هاي زرد نصيب بازيکنان الريان شد و تاباتا اخراج شد.

احتمال شکايت کريمي از کي‌روش!

علي کريمي به دليل عبارات توهين‌آميز در متن پيام کي‌روش براي عادل فردوسي‌پور از سرمربي تيم ملي شکايت خواهد کرد.وکيل علي کريمي با انتشار پستي در صفحه اينستاگرام خود از احتمال شکايت موکلش عليه کارلوس کي‌روش به علت استفاده از کلمات توهين آميز خبر داد. اگر اين اتفاق بيفتد، دعواي اين دو نفر وارد فاز جديد و پرتنشي خواهد شد.

سعيد عبدولي از تيم ملي کنار گذاشته شد

به دليل غيبت‌هاي متوالي و بدون اجازه سعيد عبدولي در اردوهاي قبلي تيم ملي، کادر فني کشتي فرنگي از دعوت اين کشتي‌گير به اردوي جديد تيم ملي در راه آماده‌سازي رقابت‌هاي قهرماني آسيا خودداري کرد.

اردوي تيم ملي کشتي فرنگي بزرگسالان روزهاي 28 بهمن ماه تا 9 اسفندماه در محل خانه کشتي عبداله موحد مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي شود.اسامي نفرات دعوت شده به اين اردو که براي حضور در مسابقات بين المللي اوکراين و رقابت هاي قهرماني آسيا در قرقيزستان برگزار مي شود، اعلام شد که نام سعيد عبدولي ستاره تيم ملي کشتي فرنگي در اين ليست ديده نمي شود.

حکم توقيف اموال باشگاه استقلال در دستان يک خانم!

کارمندان باشگاه استقلال ديروز با اتفاق عجيبي روبه‌رو شدند.

به گزارش تسنيم، ظهر ديروز خانمي به همراه يک مأمور در محل باشگاه استقلال حضور يافت و اعلام کرد که حکم توقيف اموال باشگاه استقلال را دارد. با توجه به اينکه سيدرضا افتخاري مديرعامل و پندار توفيقي معاون باشگاه در دوجه به سر مي‌برند، کارمندان باشگاه از اين اتفاق متعجب شده بودند. اين خانم اعلام کرد که وکيل کسي است که چک باشگاه استقلال را در دست داشته و چون اين چک پاس نشده، حکم توقيف اموال باشگاه را گرفته است.پيگيري‌ها نشان مي‌دهد که اين چک را يکي از مربيان سابق استقلال خرج کرده و چک هم به دست کسي افتاده که وقتي به بانک مراجعه مي‌کند، متوجه خالي بودن حساب مي‌شود.

4 نماينده ايران 4 امتياز گرفتند

نتايج مشابه ايران و ژاپن در هفته اول آسيا

هفته اول ليگ قهرمانان آسيا در حالي در شرق و غرب اين قاره به پايان رسيد که نمايندگان کشور ژاپن همانند چهار تيم ايراني حاضر در اين رقابت‌ها نتيجه گرفتند.از چهار نماينده ايران در اين مسابقات، فقط پرسپوليس بود که برابر نسف قارشي پيروز شد. استقلال برابر الريان قطر به تساوي رسيد و تراکتورسازي و ذوب آهن در گام اول متحمل شکست شدند.نکته جالب هفته اول، تشابه نتايج نمايندگان ايران و ژاپن است. از چهار نماينده ژاپن فقط سرزو اوزاکا توانست تيم ججو يونايتد کره جنوبي را شکست بدهد. کاشيوا ريسول و کاوازاکي برابر حريفانشان تن به شکست دادند و کاشيما آنتلرز هم مقابل نماينده چين به تساوي رسيد.

برچسب‌ها:

نظر شما