شناسهٔ خبر: 24125500 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

حکم توقیف اموال باشگاه استقلال/پای یک زن در میان است

صبح امروز «چهارشنبه» خانم وکیل با حکم توقیف اموال باشگاه استقلال به دلیل طلب ۱۲۰ میلیونی در محل این باشگاه حاضر شد.

صاحب‌خبر -

حکم توقیف اموال باشگاه استقلال/پای یک زن در میان استبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، ماجرای چک برگشتی استقلال از این قرار است که طلبکار ۱۲۰ میلیونی چک باشگاه استقلال را خرج می‌کند و فردی که چک را دریافت کرده است پس از اینکه نمی‌تواند آن را وصول کند  شکایت می‌کند و حکم توقیف اموال باشگاه را دریافت و به محل این باشگاه مراجعه می‌کند.

صبح امروز برخی رسانه‌ها از  توقیف اموال باشگاه استقلال توسط یکی از بازیکنان آبی پوش خبر دادند، اما با پیگیری‌های ما از باشگاه داستان شکایت به نوع دیگری مطرح شد.

خانم وکیل با حکم دادگاه در باشگاه استقلال حضور یافت، اما خبری از توقیف اموال نبود چرا که مسئولان باشگاه در دفتر حضور نداشتند. البته یکی از کارمندان باشگاه استقلال این موضوع را تایید کرد و گفت: بحث توقیف اموال صحت ندارد.

 خانم وکیل با چک موکلش که بازیکن سابق استقلال است به دفتر باشگاه آمده بود و البته بازیکنان سابق استقلال در باشگاه حاضر شد و طی صحبت‌های اولیه توافق برای حل این موضوع صورت گرفت و در نهایت قرار شد روز شنبه نیز این شخص  با حضور در باشگاه استقلال جلسه‌ای را با مدیران برگزار کنند و مشکل این چک بدون توقیف اموال حل شود.

انتهای پیام/

حضور شاکی زن پای میز افتخاری

نظر شما