شناسهٔ خبر: 24103669 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه جام جم | لینک خبر

نظرات خوانندگان

عبدالله براری ـ کارشناس ارشد حقوق خصوصی و مدرس دانشگاه: با سلام و تشکر از تپش، درخصوص پرسش و پاسخ قضایی چهارشنبه 4 بهمن 96 درخصوص سوال این‌که ایا برای وکالت در شورای حل‌اختلاف، لازم است دفاع‌کننده حتما پروانه وکالت داشته باشد....؟ شما در پاسخ فرمودید: استفاده از وکیل دادگستری صرفا در .....تکلیف شده و در سایر مراجع نیازی نیست حتما وکیل دادگستری باشد.

صاحب‌خبر -

با احترام پاسخ مطرح شده به سوال صحیح نمی‌باشد چراکه طبق ماده 20 قانون شورا حل اختلاف مصوب 94 طرفین می‌توانند شخصا در شورا حضور یافته یا از «وکیل دادگستری» استفاده کنند.پس فقط خود شخص یا الزاما وکیل دادگستری می‌توانند در شورا حضور یابند.

تپش: با تشکر از دقت نظر شما خواننده گرامی. از این هفته به‌خاطر مشکلات پیش آمده پرسش‌های خوانندگان توسط کارشناسان حقوقی پاسخ داده می‌شود.

مهین نجارزاده از کرمان: باعرض سلام وخداقوت خدمت تپشی‌های عزیز. ممنون و سپاسگزارم بابت مدیریت مطالب خوبتان که با تعداد صفحات کم خیلی عالی مطالب مهم و معضلات روز جامعه را می‌نویسید بازم ممنون و سپاسگزارم .

عباس فیضی از شیراز: چرا داستان‌های کوتاه عبرت‌آموز را حذف کردید.

بهروز شفیع از کرمان: صفحه فوق العاده را چاپ کنید. مطالب آن خیلی خواندنی بود و حیف که دیگر چاپ نمی‌شود.

نظر شما