شناسهٔ خبر: 24101894 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

مازندران| سارقان سابقه‌دار مازندرا ن و گیلان در رامسر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری سارق حرفه ای و همدستش با ۸۴ فقره سرقت که اقدام به سرقت در مازندران و گیلان کرده بود خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رامسربه نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس مازندران، سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های مکرر مغازه ، پلاک خودروها و سرقت داخل خودرو در برخی از شهرستان‌های غرب مازندران، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان رامسر موفق شدند، سارق را به همراه یک همدستش شناسایی کنند.

میرفیضی خاطرنشان کرد: ماموران در ادامه با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی، متهم اصلی این پرونده که دارای 16 فقره سابقه کیفری از جمله شرارت و سرقت در سطح استان بوده را به همراه همدستانش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی مازندران، تصریح کرد: با هماهنگی قضایی در بازرسی از محل اختفای متهمان، شش عدد پلاک و 150 قلم کالای سرقتی به همراه مقادیری مواد مخدر کشف شد.

میرفیضی گفت: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به 84 فقره انواع سرقت در شهرستان‌های رامسر، تنکابن، فریدونکنار، نکا، بهشهر، آمل، بابل، نوشهر و برخی از شهرستان‌های استان گیلان" اعتراف کردند.

وی با اشاره به اینکه دستیابی به امنیت پایدار مستلزم همکاری آحاد جامعه با پلیس است، گفت: توسعه مشارکت‌های مردمی با پلیس موجب حفظ نظم و امنیت اجتماعی می‌شود.

فرمانده انتظامی مازندران از شهروندان خواست با نصب حفاظ و استفاده از قفل‌های مطمئن برای منازل خود فرصت سو استفاده را به سارقان و افراد فرصت‌طلب ندهند و در صورت مشاهده افراد ناشناسی که بدون علت در محل زندگی آنان تردد می‌کنند مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/ش

نظر شما