شناسهٔ خبر: 24099561 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

کرمان|زنان استان کرمان بالاترین نرخ مشارکت اقتصادی را ‌دارند‌

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت استان باید در حوزه مسائل خانواده باشد گفت: نرخ مشارکت اقتصادی زنان استان کرمان در سال ۹۵ بالاترین نرخ در کشور بوده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، فاطمه‌السادات حسینی عصر امروز در گردهمایی مشاورین، شوراها، تشکل‌های مردمی و احزاب، نخبگان و کارآفرینان حول محور گفتگوی ملی خانواده و بین نسلی که درسالن شهید مرتضوی استانداری کرمان برگزار شد اظهار داشت: استان کرمان ظرفیت‌های خوبی در همه حوزه‌ها دارد و همدلی و همراهی خوبی بین زنان استان وجود دارد.

وی با اشاره به اجرای طرح سماء‌بانو و دیگر طرح‌ها در استان کرمان گفت: اقدامات و اتفاقات خوبی در استان کرمان در حوزه بانوان افتاده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به تاکیدات استاندار کرمان که زنان باید مطالبه‌گر باشند افزود: بدون حضور زنان، توسعه در استان محقق نخواهد شد.

وی با اشاره به حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: مردم ما با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن این جشن را کامل کردند.

حسینی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت استان باید در حوزه مسائل خانواده باشد افزود: نرخ مشارکت اقتصادی زنان استان کرمان در سال 95 بالاترین نرخ در کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های زیادی در استان کرمان در حوزه‌های مختلف وجود دارد و طرح‌های خوبی دراستان کرمان در حال اجرا است افزود: می‌توان از طرح‌های استان کرمان در حوزه ملی الگوبرداری شده و  تبادل تجربیات و طرح‌ها با سایر استان‌ها داشته باشیم.

انتهای پیام/ش

نظر شما