شناسهٔ خبر: 24083566 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

ارثیه خطرناکی که پدر برای فرزندش باقی گذاشت +فیلم

یک شهروند مالزیایی شغل خطرناک پدرش را به ارث برده و با عشق تمام مشغول به آن است.

صاحب‌خبر -

ارثیه خطرناکی که یک پدر برای فرزندش باقی گذاشت+فلیمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،"ابوضارین حسین"نام مردی مالزیایی است که دیوانه وار به مارها عشق می ورزد. مهم ترین  مسئولیت و مهارت او در کارش صید مارها و همچنین آموزش مردم برای چگونگی مواجه شدن با این خزندگان سمی است. او این شغل خطرناک را از پدرش به ارث برده و با عشق، خطرات این میراث عجیب را به جان و دل می خرد.

"ابو ضارین" به شهروندانی که به این موضوع علاقمند هستند، نکات لازم در خصوص صید مار یا چگونگی زندگی در کنار آنها را آموزش می‌دهد.

این مرد بدون هیچ وحشتی در کنار یک مار بزرگ زندگی می کند هرچند که تاکنون چندین بار توسط این خزندگان سمی مورد حمله قرار گرفته و خوشبختانه جان سالم به در برده است.

"ابوضارین" حتی گاهی برای ماری که از آن نگهداری می کند کتاب خوانده ، فوتبال بازی می کند یا حتی به آن بوسه می زند که در ادامه زندگی متفاوت او را مشاهده خواهید کرد.

mp4
<div id="video-display-embed-code"><script type="text/javascript" src="http://www.yjc.ir/fa/news/play/embed/6435424/7556091?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

 میراث خطرناکی که یک پدر برای فرزندش به یادگار گذاشت

نظر شما