شناسهٔ خبر: 23720960 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: ایکنا | لینک خبر

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان:

حضرت زینب(س) بهترین الگوی زنان در سبک زندگی اسلامی است

گروه اجتماعی: کرم بیجاری با بیان اینکه حضرت زینب(س) بهترین الگوی زنان در سبک زندگی اسلامی است، خاطرنشان کرد: لازم است مادران و همسران جامعه امروز با تاسی از این بانوی بزرگوار، امور زندگی خود را ادامه دهند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، مینا کرم بیجاری، مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس استان گیلان امروز، 3 بهمن در همایش فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج خواهران استان، ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زینب(س)، اظهار کرد: بصیرت، اطاعت از ولایت، تکلیف‌پذیری، صبر، ایثار و فداکاری از مهم‌‌ترین ویژگی‌ها و خصائص حضرت زینب کبری(س) است.

وی با اشاره به اینکه اگر نقش تبیین‌گر حضرت زینب(س) نبود نقشه دشمنان پس از واقعه عاشورا عملیاتی می‌شد، تاکید کرد: امروز اگر واقعه کربلا توانسته قلوب متعددی را به خود جلب کرد به دلیل نقش اثرگذار حضرت زینب(س) است.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان ادامه داد: امروز نیز باید سیره و مشیء حضرت زینب(س) را در دستور کار قرار دهیم و با تاسی از این گفتمان در مقابل جریان‌های داخلی و خارجی دشمن ایستادگی و راه امام و شهدا را حفظ کنیم.

کرم‌بیجاری با بیان اینکه حضرت زینب(س) بهترین الگوی زنان در سبک زندگی اسلامی است، خاطرنشان کرد: این روزها بحث سبک زندگی و چگونگی تدوین آن از مباحث اصلی و روز جامعه اسلامی است. بنابراین لازم است مادران و همسران جامعه امروز با تاسی از این بانوی بزرگوار، امور زندگی خود را ادامه دهند.

نظر شما