شناسهٔ خبر: 23563189 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

رزمندگان منطقه دوم دریایی سپاه هیمنه آمریکا را در خلیج فارس شکستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به حماسه نیروی دریایی سپاه در دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس گفت: رزمندگان منطقه دوم دریایی سپاه هیمنه آمریکا را در خلیج فارس شکستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام محمود محمودی‌زاده ظهر امروز در مراسم تجلیل از حماسه آفرینان خلیج فارس در دستگیری تفنگداران  متجاوز  آمریکایی اظهار داشت:حماسه رزمندگان دریادل منطقه دوم نیروی دریایی سپاه در عملیات  22 دی ماه سال 1394 در تاریخ ثبت شد.

وی با بیان اینکه حماسه 22 دی ماه اوج یکه‌تازی استکبار جهانی در خلیج فارس است تصریح کرد: این حماسه و عملیات سبب شکسته شدن هیمنه استکبار جهانی در خلیج فارس در سطح بین‌المللی و مقیاس جهانی شده است.

 مسئول نمایندگی ولی فقیه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه حماسه 22 دی‌ماه در شکست آمریکا یک کار الهی و بزرگ بود افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری حماسه رزمندگان منطقه دوم نیروی دریایی در 22 دی ماه در دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی یک کار بزرگ و الهی بود که سبب امید و قوت قلب ملت ایران و ملت‌های  آزادی‌بخش شد.

محمودی‌زاده با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همواره برای دفاع از ایران اسلامی و ارزش‌های انقلاب آماده جان فشانی هستند تاکید کرد:رزمندگان ایران اسلامی در حماسه 22 دی ماه نشان دادند که ایران اسلامی از هیچ ابرقدرتی هراس ندارد.

وی با بیان اینکه عملیات  پاسداران منطقه دوم نیروی دریایی در 22 دی ماه سال 94 دستاورد بزرگی برای نظام اسلامی ایران در ابعاد ملی و مقیاس بین‌المللی محسوب می‌شود گفت: با دستگیری متجاوزان مریکایی در خلیج فارس بدست پرتوان دریادلان منطقه دوم نیروی دریایی سپاه ضمن بر اقتدار و عظمت ایران افزوده شد.

انتهای پیام/

نظر شما