شناسهٔ خبر: 23563152 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

آیت‌الله ‌پورمحمدی: مشکلات معیشتی و بی‌کاری خانواده‌های ایرانی ‌را رنج می‌دهد

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با انتقاد از اینکه برخی‌ها به دنبال زیر سؤال بردن خدمات چهل سال گذشته دولت‌ها هستند گفت: مشکلات معیشتی و بی‌کاری خانواده‌های ایرانی ‌را رنج می‌دهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مراغه، آیت‌الله محمدتقی پورمحمدی در آیین افتتاح باجه روستایی پست بانک، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین سیاست‌های کلی نظام جمهوری اسلامی خدمت به مردم ومحرومیت زدایی در مناطق محروم است. 

وی گفت: محرومیت‌زدایی یکی از سیاست‌های اصلی نظام اسلامی است و ضروری است مسئولان در کشور، زمینه را برای محرومیت‌زدایی مناطق محروم روستایی و شهری در این شهرستان فراهم کنند. 

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای محرومیت‌زدایی در این شهرستان، گفت: اقدامات انجام شده در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق محروم روستایی در نظام اسلامی بی‌نظیر بوده و خدمات بسیاری به مردم در این مناطق ارائه شده و باید ادامه داشته باشد. 

وی با انتقاد از اینکه برخی‌ها به دنبال زیر سؤال بردن خدمات چهل سال گذشته دولت‌ها هستند که این امر تخلف بوده و صحیح نیست که به دنبال ضعف یکدیگر باشند ابراز داشت: هر دولتی که مردم انتخاب می‌کند باید برای بهتر شدن وضعیت معیشتی و اقتصادی کشور برنامه‌ریزی کرده و نسبت به عملکرد خود پاسخگو باشد نه اینکه دنبال ضعف‌های دیگر دولت‌ها باشند. 

پورمحمدی، اضافه کرد: در سال‌های اخیر خدمات و طرح‌های بزرگی برای رفاه مردم مناطق محروم انجام‌شده که باید اطلاع‌رسانی و بازگویی‌های آن از طریق رسانه‌ها و مطبوعات برای آگاهی مردم انجام شود. 

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ایجاد باجه‌های خدمات بانکی در مناطق روستایی، تصریح کرد: اجرا و راه‌اندازی این مراکز، حرکتی ارزنده برای رفاه و آسایش مردم روستایی بوده و جای تقدیر دارد. 

امام جمعه مراغه در پایان یکی از مشکلات کنونی جامعه را بیکاری عنوان کرد و افزود: در حال حاضر جوانان و خانواده‌های ایرانی از مشکلی به نام مشکلات معیشتی و بی‌کاری جوانان رنج بسیاری می‌کشند که ضروری است دولت با استفاده از امکانات موجود مشکلات مربوطه را هرچه سریع‌تر رفع کند. 

انتهای پیام/

نظر شما