شناسهٔ خبر: 23559610 - سرویس اقتصادی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

مدیر عامل سازمان بنادر و دریا نوردی در گفت و گو با میزان:

امکان پیدا کردن پیکر دریانوردان منتفی است/ عملیات امداد کاملا متوقف شد

خبرگزاری میزان- مدیر عامل سازمان بنادر و دریا نوردی گفت: نفتکش سانچی به طور کامل غرق شد و عملیات امداد رسانی در روز جاری به علت انفجارهای رخ داده امکان پذیر نبوده است.

صاحب‌خبر -

امکان پیدا کردن پیکر دریانوردان منتفی است/ عملیات امداد کاملا متوقف شدمحمد راستاد در گفت و گو با خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در توضیح آخرین وضعیت نفتکش سانچی گفت: با توجه به تاریکی هوا در دریای چین تنها شعله هایی از آتش بر روی دریا دیده می شود و می توان گفت عملا نفتکش غرق شده است و بعید به نظر می رسد بتوان کشتی را با این حجم آتش بر روی دریا حفظ کرد.

وی در ادامه افزود: هیچ امکانی برای پیدا کردن پیکر خدمه نفتکش با توجه به شرایط موجود وجود ندارد و با توجه به اینکه این کشتی یک هفته تمام در آتش می سوخته؛ حتی اجساد مطهر دو تن از خدمه نفتکش که پیدا شده به علت سوختگی بالا همچنان قابل شناسایی نیستند بنابراین امکان پیدا کردن این دریانوردان منتفی است.

مدیر عامل سازمان بنادر و دریا نوردی تصریح کرد: عملیات امداد رسانی در روز جاری به علت انفجارهای رخ داده و امکان پذیر نبوده، با توجه به شواهد موجود و وجود شعله بر روی آب باید منتظر شرایط دریا و نفتکش در ساعات آینده باشیم ولی در حال حاضر با این شرایط هیچ گونه امکان امدادی وجود ندارد.

انتهای پیام/

نظر شما