شناسهٔ خبر: 23550070 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

ساخت ۱۰۰ مسجد نیمه کاره کهگیلویه و بویراحمد نیازمند ورود خیران است

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اتمام عملیات اجرایی بیش از ۱۰۰ مسجد نیمه کاره در این استان نیازمند ورود خیران است.

صاحب‌خبر -

حجت‌الاسلام حمید برازش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: بسیاری از مساجد در دست ساخت این استان حتی کمتر از زیر سقف کار شده که همین مسئله دلیل بسیاری از مشکلات فعلی در زمینه نیمه کاره رها شدن این مساجد است.

وی با بیان اینکه خیران مسجد ساز پروژه‌ای را مشارکت می‌کنند که تا زیر سقف کار شده باشد، عنوان کرد: خیرانی را برای اتمام مساجد نیمه تمام به استان آوردیم ولی به دلیل اینکه این مساجد کمتر از زیرسقف بودند در اتمام آن‌ها مشارکت نکردند زیرا معتقدند مردم باید تا زیر سقف مسجد را بنا کنند.

برازش با تاکید بر اینکه مردم کهگیلویه و بویراحمد وضعیت مالی مناسبی ندارند، عنوان کرد: انتظار می‌رود خیران برای اتمام عملیات اجرایی مساجد نیمه کار این استان مشارکت کنند تا شاهد تاخیر در ساخت و به تبع آن فرسایشی شدن و افزایش هزینه‌های تمام شده نباشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اقدامات لازم برای احداث دبیرستان صدرا انجام شده ولی متاسفانه زمین مورد نیاز برای اجرایی شدن این پروژه را نداریم که برطرف شدن این مشکل نیز نیازمند چاره اندیشی توسط مسئولان استانی و ورود خیران است.

برازش با اشاره به اینکه 800 مسجد در تمامی نقاط این استان وجود دارد، افزود: این مساجد نیازمند تجهیز به سیستم های صوتی، گرمایشی و خنک کننده بوده که باید در این زمینه نیز تدبیری اندیشیده شود.

انتهای پیام/

 

نظر شما