شناسهٔ خبر: 23549470 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه جام جم | لینک خبر

انتصاب رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در رسانه ملی

رئیس رسانه ملی در حکمی دکتر علی دارابی را به عنوان رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در صدا و سیما منصوب کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علیعسکری در این حکم با تاکید بر پیشرفتهای ایران اسلامی در طول 40 سال که از پیروزی انقلاب اسلامی میگذرد، این ستاد را ملزم به بازخوانی این موفقیتها و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای آحاد جامعه بویژه نسل جوان کرده است.

متن حکم رئیس سازمان به این شرح است: جناب آقای دکتر علی دارابی؛ نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم بهعنوان «رئیس ستاد نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه ملی» منصوب میشوید.

از آنجا که انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در طلیعه پنجمین دهه حیات طیبه خود، نمایشگاه بزرگی از عزت و عظمت ملت انقلابی و بصیر این سرزمین در عرصه‌‌های مقاومت، پیروزی، سازندگی، پیشرفت و بالندگی پیش چشم جهانیان گشوده و الگوی بینظیری از مردم سالاری دینی را به منصه ظهور رسانده است، بزرگداشت چهلمین سالگرد این فتح مُبَشِر، فرصت مغتنمی فراهم آورده تا ضمن بازخوانی مسیر طی شده در پرتو آرمانها و اندیشههای حضرت امام خمینی(ره) و مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اهداف، ریشهها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب برای آحاد جامعه بویژه نسل جوان تبیین و تشریح شود.

لذا انتظار دارد ضمن برنامهریزی هوشمندانه برای تحقق مطلوب این هدف در اجرای موارد ذیل اهتمام جدی نمایید:

ـ بهرهگیری از ظرفیت حوزههای برنامهساز در تولید و پخش آثار فاخر فرهنگی و اجتماعی و محتوای رسانهای بصیرتافزا و جریان‌‌ساز با رویکرد ترویج هنر متعهد و انقلابی؛

ـ ایجاد فضای پرتحرک و با نشاط رسانهای در تعامل با نهادهای فعال برونسازمانی و استفاده از توان مجموعه بسیج هنرمندان، نخبگان و استادان؛

ـ جلب مشارکت پرشور آحاد جامعه بویژه جوانان عزیز در برگزاری باشکوه جشنهای پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور؛

از خداوند متعال موفقیت شما را در پیشبرد اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظلهالعالی) مسالت دارم.

نظر شما