شناسهٔ خبر: 23547440 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

نایب‌رئیس پارلمان سودان:

دولت‌های اسلامی باید رژیم صهیونیستی را با قطع رابطه به انزوا بکشانند

تهران- ایرنا- نایب‌رئیس پارلمان سودان با انتقاد از عملکرد برخی کشورهای اسلامی در برقراری روابط با رژیم صهیونیستی گفت: دولت های اسلامی نباید با رژیم اشغالگر تعامل داشته باشند و باید آنها را به انزوا بکشانند.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، عایشه محمد احمد صالح امروز- شنبه- در حاشیه سی‌ونهمین نشست کمیته اجرایی اتحادیه مجالس سازمان همکاری اسلامی با تأکید بر اینکه کشورهای عربی هیچگاه نمی پذیرند که قدس به عنوان پایتخت اسرائیل معرفی شود، افزود: پارلمان سودان به عنوان یک کشور عربی- اسلامی با تصمیم ترامپ به شدت مخالف است.
نایب رئیس پارلمان سودان بر همین اساس اظهار کرد: بیت المقدس برای مسلمانان و اعراب است و صهیونیست ها هیچگاه نمی توانند بر آن مسلط شوند و قدس را از آن خود کنند.
احمد صالح در ادامه با انتقاد از عملکرد برخی کشورهای اسلامی در برقراری روابط با اسرائیل بیان کرد: دولت های اسلامی نباید با اسرائیل تعامل داشته باشند و باید این رژیم را به انزوا بکشانند.
به گزارش خانه ملت، نایب رئیس پارلمان سودان اتحاد برای کشورهای اسلامی را در برهه حساس کنونی ضروری دانست و خاطرنشان کرد: کشورهای اسلامی صرفا با بهبود روابط و برقراری اتحاد می توانند خطرات را از جهان اسلام دور کرده و با تصمیماتی که مسلمانان را به خطر می اندازد، مبارزه کنند.
به گزارش ایرنا، نشست کارشناسی کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی با حضور نمایندگانی از مجالس 44 کشور از امروز در تهران آغاز شد.
سیام*3061*شبس*1488 *تنظیم: میترا بلندقامتی*انتشار:بهمن بامداد**

انتهای پیام /*

نظر شما