شناسهٔ خبر: 23544994 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

با حکم رحمانی فضلی؛

«دین‌پرست» دبیر جدید شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور شد

با حکم وزیر کشور دین پرست معاون وزیر در امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای با حفظ سمت به عنوان دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور منصوب شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش حوزه دولت خبزگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ با حکم وزیر کشور، دین پرست معاون وزیر در امور هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای با حفظ سمت به عنوان دبیر شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور منصوب شد.

در حکم  رحمانی فضلی وزیر کشور برای بابک دین پرست معاون وزیر در امور اقتصادی و توسعه منطقه ای آمده است: با عنایت به وظایف و ماموریت های آن حوزه در رابطه با رشد و توسعه متوازن مناطق و به منظور گسترش و شتاب بخشی به برنامه های توسعه ای در استانهای تحت پوشش شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور به موجب این حکم و با حفظ سمت مسئولیت دبیری شورای یاد شده به جنابعالی محول می گردد تا با تلاش و برنامه ریزی هدفمند و موثر و با همکاری همه دستگاه ها و نهادهای ذیربط و عضو شورا و همچنین استانداری‌های عضو دو شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور ضمن پیگیری برای تحقق طرح ها و پروژه های مصوب، نسبت به تدوین برنامه های کارآمد و اثرگذار نیز در راستای اهداف و ماموریت های شورا اقدام نمائید. توفیق روزافزون شما را در انجام این مهم از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

گفتنی است در یک دهه اخیر، معاونین امنیتی انتظامی  وزارت کشور، دبیری این شورا را بر عهده داشته اند و با حکم رحمانی فضلی برای نخستین بار، دبیری شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور به معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای واگذار شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما