شناسهٔ خبر: 23543219 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

ضرورت حضور نیروهای انقلاب در فضای مجازی بیش از گذشته احساس می شود

دبیرمجمع علمای خراسان شمالی گفت: دشمن در فضای مجازی به شدت علیه ارزش‌های انقلاب تلاش می‌کند و ضرورت حضور نیروهای انقلاب در فضای مجازی بیش از گذشته احساس می شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ حجت‌الاسلام‌والمسلمین اصغر قدیمی، ظهر امروز در جلسه کارگروه فضای مجازی نهادهای فرهنگی استان، اظهار داشت: دشمن با استفاده از فضای مجازی درصدد بود در اتفاقات اخیر٬  اعتراضات مردم در خصوص گرانی و معیشت را به اغتشاش و آشوب تبدیل کند.

وی افزود: در اغتشاشات اخیر فاصله بین اعتراض و اغتشاش بسیار ناچیز بود و یکی از عوامل مؤثر در این قضیه استفاده معاندان داخلی و خارجی از فضای مجازی برای ضربه زدن به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

حجت‌الاسلام قدیمی همچنین بیان داشت: در جریانات اخیر، دشمن از فضای مجازی بیشترین بهره را برد، اما نیروهای هوشیار  امنیتی کشور٬ غیرتمندانه همه نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

دبیر مجمع علمای خراسان شمالی تصریح کرد: باید نهادهای انقلابی و دلسوز نظام در شبکه‌های مجازی فعال‌تر و با برنامه‌تر عمل کنند و در این راستا لازم از توان همه دستگاه‌ها و نهادهای مؤثر استفاده شود.

به گزارش تسنیم٬ اعضای این جلسه بر رصد و پایش، تولید محتوا و انتشار مطالب ارزشی در شبکه‌های مجازی تأکید کرده و در خصوص جهت‌دهی به شبکه‌های مجازی پیشنهاد‌اتی را ارائه کردند. 

انتهای پیام/

نظر شما