شناسهٔ خبر: 23543192 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایکنا | لینک خبر

ارتقای فرهنگ عمومی جامعه رسالت رسانه‌هاست

گروه اجتماعی: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: ارتقای فرهنگ عمومی در جامعه خصوصا در میان جوانان یکی از مهمترین ماموریت های نمایندگان وسایل ارتباط جمعی است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد در مراسم بزرگداشت روز بسیج رسانه، اظهار کرد: تعالی فرهنگ جامعه، مردم و جوانان و همچنین بیان ثمره انقلاب اسلامی از جمله وظایف اساسی خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه است.

وی ادامه داد: بسیج رسانه استان باید با همکاری سایر نهادهای فرهنگی و تبلیغی برای انجام رسالت خطیر خود و فعالیت در عرصه اطلاع‌رسانی با جدیت در جامعه اسلامی و انقلابی نقش آفرینی کند.

حسینی کوهستانی رسالت های خطیر نمایندگان رسانه ها را، ارتقای عقلانی جوانان در خصوص مسائل مختلف جامعه دانست که بسیار مهم است و باید با برنامه ریزی و فعالیت های مدون اقدام های لازم به عمل آید.

وی به نقش بسیج رسانه و برنامه های آن اشاره کرد و با قدردانی از اقدام های انجام شده در استان به گسترش آن با همکاری خبرنگاران و فعالان رسانه تاکید کرد و یادآور شد: تمام تلاش ها باید در راستای اهداف انقلاب اسلامی باشد.

منبع: روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد

نظر شما