شناسهٔ خبر: 23538533 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

گردهمایی شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استان‌ها سال آینده در بیرجند برگزار می‌شود

شهردار بیرجند با پیشنهاد برگزاری گردهمایی شهرداران مراکز استان‌ها در بیرجند گفت: گردهمایی شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی مراکز استان‌ها با عنوان "بیرجند شهر تمیز" اردیبهشت ماه سال آینده در بیرجند برگزار می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدعلی جاوید صبح امروز در جلسه شورای شهر بیرجند اظهار داشت: از آن جایی که ریاست جمهور و رئیس سازمان محیط زیست سابق از شهرستان بیرجند به عنوان بیرجند شهر تمیز یاد کرده‌اند در تلاش هستیم در صورت موافقت شورای شهر گردهمایی شهرداری و شوراها را در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار کنیم.

وی افزود: تاکنون شهرداری بیرجند همایشی ملی برگزار نکرده است که پیشنهاد می‌شود با حضور مهمانان کشوری این همایش در اردیبهشت سال 97 در بیرجند برگزار شود. 

شهردار شهرستان بیرجند گفت: هر ساله در اردیبهشت ماه جشنواره عکس در بیرجند برگزار می‌شود که در این راستا سال آینده گردهمایی شهرداری و شوراهای کشور در قالب "بیرحند شهر تمیز" برگزار می‌شود تا ظرفیت‌های شهر معرفی شود. 

وی اظهار داشت: در این گردهمایی از شهرداران مراکز استانها این گردهمایی شهرداران و رؤسای شورای اسلامی مراکز استان‌ها دعوت می‌شود.

در این جلسه شورای شهر کلیات برگزاری این گردهمایی مصوب شد.

انتهای پیام/

نظر شما