شناسهٔ خبر: 23537716 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

استاندار اصفهان:

خدمات مرحوم مظاهری در ذهن مردم اصفهان ماندگار است

حوزه/ استاندار اصفهان با تسلیت ارتحال مرحوم حجت الاسلام والمسلمین مظاهری، تصریح کرد: یاد، نام و نقش ارزشمند و همچنین نوای دلنشین ایشان در مراسم دعای ابوحمزه ثمالی در سحرهای ماه مبارک رمضان در طول حیات این عالم بزرگوار به نیکی و بزرگی در اذهان مردم مومن و متدین اصفهان ماندگار خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری«حوزه» از اصفهان، حسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان در پیامی با تسلیت ارتحال عالم جلیل القدر حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری، آورده است: ارتحال عالم جلیل القدر حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی مظاهری؛ از علمای بنام و صاحب نفس و اساتید اخلاق اصفهان که با سابقه بیش از نیم قرن تبلیغ اسلامی در حوزه‌های مختلف به عنوان اولین چهره تبلیغی استان اصفهان برگزیده گردید، موجب تاسف و تاثر فراوان شد.

بی‌تردید فقدان این شخصیت ممتاز که عمر پر برکت خود را صرف اعتلای اسلام و نشر و ترویج معارف دینی نمود و با تاسیس دانشگاه قرآن و معارف اسلامی، تاسیس ستاد اقامه نماز استان و بیش از ۲۰ سال فعالیت قرآنی، گام عظیمی را در راه علم آموزی و روشنگری دینی برداشت، خلأیی ژرف برای بهره‌مندان از محضر ایشان به شمار می‌آید.

یاد، نام و نقش ارزشمند و همچنین نوای دلنشین ایشان در مراسم دعای ابوحمزه ثمالی در سحرهای ماه مبارک رمضان در طول حیات این عالم بزرگوار به نیکی و بزرگی در اذهان مردم مومن و متدین اصفهان ماندگار خواهد شد.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ارتحال این عالم بزرگوار به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مردم متدین استان اصفهان، از خداوند متعال علوّ درجات برای آن مرحوم و صبر جمیل و اجر جزیل برای بیت شریف ایشان مسألت دارم.

انتهای پیام/

نظر شما