شناسهٔ خبر: 23537292 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

تمجید رسانه‌های پاکستانی از برخورد سریع و قاطعانه ایران در پرونده «آتنا»، تلنگری به دولت پاکستان درباره«زینب»+فیلم

درحالی‌که حدود هفت روز از قتل دلخراش زینب، کودک ۸ساله پاکستانی می‌گذرد رسانه‌های این کشور رسیدگی ایران به پرونده قتل آتنا را الگویی برای دولتمردان پاکستانی می‌دانند.

صاحب‌خبر -

به‌گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، با وجود گذشت هفت روز از حادثه تلخ قتل زینب کودک معصوم پاکستانی هنوز دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی این کشور نتوانسته‌اند مجرم را شناسایی و وی را دستگیر نمایند.

هرچند پیدا شدن جنازه این کودک پاکستانی نشان داد که وی نیز مانند «آتنا اصلانی» قربانی هوسرانی یک شیطان انسان‌نما شده است و همین موضوع سبب تحریک احساسات مردم پاکستان شد ولی اعتراضات فراوان مردم نیز باعث نشده که قاتل زینب دستگیر شود.

در همین راستا شبکه خبری اکسپرس نیوز در اقدامی جالب عملکرد مسئولین قوه قضائیه ایران را الگویی خوب برای مقامات پاکستان معرفی کرد.

این شبکه خبری با بیان داستان غم‌انگیز قتل آتنا اصلانی دختر پارس‌آبادی عنوان کرد: تنها چند روز پس از قتل آتنا، قاتل او دستگیر شده و سپس با پیگیری‌های فراوان مسئولین قوه قضائیه ایران قاتل او در ملأعام اعدام شد.

مجری این برنامه از مسئولین پاکستانی می‌خواهد برای جلوگیری از بروز اتفاقاتی مشابه فوراً قاتل را دستگیر و مانند ایران، قاطعانه با قاتل برخورد کنند.

این در حالی است که  با گذشت چند روز از قتل زینب و دستگیر نشدن قاتل بیم آن می‌رود که از این اتفاق بهره‌وری سیاسی شده و قاتل به سزای عمل خود نرسد.

 

 

انتهای پیام/.*

نظر شما